.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, sıkma aleti yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Sıkma aleti Ek bilgi: Genel: DIN 46228-1, DIN 46228-4.
| Genel | DIN 46228-1, DIN 46228-4 |
|---|---|
| Environmental Product Compliance | |
| California Proposition 65 | California prop. 65 hakkında daha fazla bilgi üretici beyanında "İndirmeler" altında bulunmaktadır |
| Ürün Tipi | Sıkma aleti |
|---|---|
| Sıkıştırma | Altıgen sıkma |
| Ürün Özelliği | Açılabilir baskı kilidi | Düşük tutma açıklığı | %30'a kadar daha düşük tahrik kuvveti | Pense başının üzerindeki sağlam plastik koruma sayesinde düşme sonucu oluşabilecek hasarlara karşı koruma | İzolesiz kablo pabuçları için |
| Sıkma Pozisyonu 1 | |
| Min. Kesit Alanı | 0,14 mm² |
| Maks. Kesit Alanı | 6 mm² |
| AWG Min | 26 |
| AWG Maks | 10 |
| İletken Bağlantısı | |
| Kesit Alanı Aralığı, Metrik | 0,14 mm² ... 6 mm² (2 x 0,5 mm² ... 2 x 4 mm²) |
|---|---|
| Kesit Alanı Aralığı AWG | 26 ... 10 (2 x AWG 20 ... 2 x AWG 12) |
| Genişlik | 70 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 21 mm |
| Uzunluk | 180 mm |
| Renk | siyah/yeşil |
|---|
| Ürün Numarası | 1213146 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BH3 |
| Ürün Kodu | BH3131 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626212685 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 467 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 383,9 g |
| Gümrük Tarife No | 82032000 |
| Menşe Ülke | SE |
| Eclass-13.0 | 21043811 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 21043811 |
| ETIM 10.0 | EC000168 |
| UNSPSC 21.0 | 27111500 |
EAC Onay kimliği: RU x-DE.xx08.B.02974
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..