.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, dağıtım kutusu yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Dağıtım kutusu; Uygulama: Standart; Kutup Sayısı: 4 Ek bilgi: Montaj Açıklaması: NOT: Kabloları döşerken izin verilen eğme yarıçaplarına uyun, zira eğme kuvvetleri çok yüksek olursa, koruma sınıfı tehlike altına girebilir. Örneğin kablo bağları kullanarak konnektörün öncesindeki mekanik yükleri azaltın.
| Montaj Açıklaması | NOT: Kabloları döşerken izin verilen eğme yarıçaplarına uyun, zira eğme kuvvetleri çok yüksek olursa, koruma sınıfı tehlike altına girebilir. Örneğin kablo bağları kullanarak konnektörün öncesindeki mekanik yükleri azaltın. |
|---|---|
| Uygulamaya Yönelik Not | Kullanılmayan slotlar, ilk işletime almadan önce yalıtılarak kapatılmalıdır. Uygun yalıtım elemanları, "Aksesuarlar" başlığı altında bulunabilir. |
| Ürün Tipi | Dağıtım kutusu |
|---|---|
| Uygulama | Standart |
| Kutup Sayısı | 4 |
| Slot Sayısı | 8 |
| Kodlama | A |
| LED | evet |
| Lokal Diyagnostikler | |
| İzlenen Fonksiyon | Besleme gerilimi |
|---|---|
| Görsel Temsil | yeşil LED |
| Maks. İşletme Gerilimi U Max | 30 V DC |
|---|---|
| Lokal Diyagnostikler | Besleme gerilimi yeşil LED | I/O durum göstergesi Sarı LED |
| Nominal Gerilim U N | 24 V DC |
| Nominal Akım, Toplam | 12 A |
| Slot Başına Maks. Akım Taşıma Kapasitesi | 2 A |
| Slot Başına Akım Taşıma Kapasitesi | 4 A |
| İletken Bağlantısı | |
| Sensör/Aktüatör Bağlantı Sistemi | M12 dişi konnektör |
|---|---|
| Sensör/Aktüatör Kablosu Sıkma Torku | 0,4 Nm |
| Muhafazayı Tespit Etmek İçin Bağlantı Vidasını Sıkma Torku. | 0,5 Nm |
| Pin Ataması | |
| Slot/Konum = Kablo Rengi Veya Bağlantı | 1 / 4 (A) = WH | 2 / 4 (A) = GN | 3 / 4 (A) = YE | 4 / 4 (A) = GY | 5 / 4 (A) = PK | 6 / 4 (A) = RD | 7 / 4 (A) = BK | 8 / 4 (A) = VT | 1-8 / 1 (+ 24 V) = BN | 1-8 / 3 (0 V) = BU | 1-8 / 5 (PE) = GNYE |
| Durum Göstergesi Mevcut | evet |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 54 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 23 mm |
| Uzunluk | 149 mm |
| Malzeme Dişli Kovan | PBT |
|---|---|
| Malzeme Muhafaza | PBT |
| Malzeme Kalıp Bileşeni | PUR |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| Sızdırmaz Malzeme O-Ring | NBR |
| Kontak Malzemesi | Cu alaşımı |
| Kontak Yüzey Malzemesi | altın kaplı |
| Kontak Taşıyıcı Malzemesi | PA |
| Kablo Uzunluğu | 5 m |
|---|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Kablo Ağırlığı | 107,4 kg/km |
| UL AWM Tipi | 20549 (80°C/300 V) |
| Kutup Sayısı | 11 |
| Ekranlı | hayır |
| Kablo Tipi | PUR/PVC siyah [PUR] |
| İletken Yapısı, Sinyal Hattı | 19x 0,15 mm |
| AWG Sinyal Hattı | 22 |
| İletken Yapısı, Besleme Gerilimi | 42x 0,15 mm |
| AWG Enerji Besleme | 18 |
| Kablo Kesiti | 8x 0,34 mm² (Sinyal hattı) | 3x 0,75 mm² (Güç kablosu) |
| İzolasyon Dahil Kablo Çapı | 1,3 mm ±0,1 mm (Sinyal hattı) | 1,8 mm ±0,1 mm (Güç kablosu) |
| Dış Kablo Çapı | 8,50 mm ±0,2 mm |
| Dış Kılıf, Malzeme | PUR |
| Dış Kılıf, Renk | siyah RAL 9005 |
| İletken Malzeme | Çıplak Cu litz telleri |
| Kablo İzolasyon Malzemesi | PVC |
| Tek Tel, Renk | kahverengi, mavi, yeşil/sarı, beyaz, yeşil, sarı, gri, pembe, kırmızı, siyah, mor |
| İç Kılıf Kalınlığı | ≥ 0,15 mm |
| Kalınlık, Dış Kılıf | ≥ 0,38 mm |
| Genel Bükülme | Katmanlı kıvrılmış kablolar |
| Maks. İletken Direnci | ≤ 53 Ω/km (Sinyal hattı) | ≤ 26 Ω/km (Güç kablosu) |
| İzolasyon Direnci | ≥ 5 MΩ*km |
| Nominal Gerilim, Kablo | 300 V AC |
| Test Gerilimi İletken/İletken | 2000 V (50 Hz, 5 dk) |
| Minimum Eğilme Yarıçapı, Sabit Kurulum | 7,5 x D |
| Minimum Eğilme Yarıçapı, Esnek Kurulum | 10 x D |
| EN Küçük Eğilme Yarıçapı, Sabit Montaj | 64 mm |
| EN Küçük Eğilme Yarıçapı, Hareketli Montaj | 85 mm |
| Dinamik Yük Kapasitesi (Eğme) | Maks. eğilme yarıçapları: 1500000, Eğilme yarıçapı: 10 x D, Travers yolu: 2 m, Travers oranı: 2 m/s |
| Ateşe Dayanıklılık | DIN EN 50265 |
| Yağa Dayanıklılık | VDE 0472 Kısım 803'e uygun |
| Diğer Direnç | Asid, alkalin çözeltileri ve solventlere yüksek dayanım |
| Önemli Özellikler | silikon içermez |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 90 °C (kablo, sabit montaj) | -5 °C ... 80 °C (Kablo, sabit montaj) |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıf | IP65 | IP67 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -25 °C ... 80 °C |
| Standart Tanımlama | M12 fiş konnektör |
|---|---|
| Standartlar/Spesifikasyonlar | IEC 61076-2-101 |
| Ürün Numarası | 1452699 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | AF3 |
| Ürün Kodu | AF3CBA |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356553988 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 788,7 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 788,7 g |
| Gümrük Tarife No | 85444290 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27440108 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27440108 |
| ETIM 10.0 | EC002585 |
| UNSPSC 21.0 | 31251500 |
| Keine | |
| Sinyal | 2 A |
|---|---|
| 24 V | 4 A |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..