.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, yuvarlak konektör (kablo tarafı) yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Yuvarlak konektör (kablo tarafı); Kutup Sayısı: 3; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı Ek bilgi: Montaj Açıklaması: NOT: Kabloları döşerken izin verilen eğme yarıçaplarına uyun, zira eğme kuvvetleri çok yüksek olursa, koruma sınıfı tehlike altına girebilir. Örneğin kablo bağları kullanarak konnektörün öncesindeki mekanik yükleri azaltın.
| Montaj Açıklaması | NOT: Kabloları döşerken izin verilen eğme yarıçaplarına uyun, zira eğme kuvvetleri çok yüksek olursa, koruma sınıfı tehlike altına girebilir. Örneğin kablo bağları kullanarak konnektörün öncesindeki mekanik yükleri azaltın. |
|---|
| Montaj Açıklaması | Kablolar yüksüklü (izole değil) veya yüksüksüz olarak bağlanabilir. |
|---|
| Ürün Tipi | Yuvarlak konektör (kablo tarafı) |
|---|---|
| Sensör Tipi | Üniversal |
| Kutup Sayısı | 3 |
| Kablo Çıkış Sayısı | 1 |
| Ekranlı | hayır |
| Kodlama | A |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 12 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 12 mm |
| Uzunluk | 50 mm |
| Dış Boyutlar | |
| Dış Çap | 3,5 mm ... 5 mm |
| Muhafaza | |
| Gövde Çapı | 12 mm |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | HB |
|---|---|
| Sızdırmaz Malzeme | NBR |
| Gövde Malzemesi | PBT |
| Kontak Malzemesi | CuZn |
| Kontak Yüzey Malzemesi | Au |
| Kontak Taşıyıcı Malzemesi | PA |
| Vidalı Bağlantı İçin Malzeme | Nikel kaplama pirinç |
| İletken Bağlantısı | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 0,5 mm² (yüksüksüz) | 0,08 mm² ... 0,5 mm² (Yüksüklü) | 0,14 mm² ... 0,5 mm² (sabit) |
| Bağlantı Kesiti AWG | 26 ... 20 (yüksüksüz) |
| Herbir Kablonun Soyma Mesafesi | 4 mm |
| Sıkma Torku | 0,2 Nm (M8 kafa) | 0,5 Nm (Kuplaj kovanlı konnektör) | 0,3 Nm ... 0,4 Nm (3 mm ... 4 mm dış kablo çapı için baskı vidası) | 0,8 Nm ... 1 Nm (4 mm ... 5 mm dış kablo çapında baskı vidası) | 0,1 Nm (Vidalı klemensler) |
| Nominal Darbe Gerilimi | 1,5 kV |
|---|---|
| Kontak Direnci | ≤ 3 mΩ |
| İzolasyon Direnci | ≥ 100 MΩ |
| Nominal Gerilim U N | 48 V AC | 60 V DC |
| Nominal Akım I N | 4 A |
| Mekanik Veriler | |
| Takma/Çekme Çevrimleri | ≥ 100 |
|---|---|
| Bağlantı 1 | |
| Kafa Tasarımı | Fiş |
|---|---|
| Kafa Kablo Çıkışı | düz |
| Kafa Diş Tipi | M8 |
| Kodlama | A |
| Sinyal Tipi/Kategorisi | Üniversal |
|---|---|
| Her Bir Kablonun Soyma Mesafesi | 4 mm |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıf | IP67 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) (Dişi Konnektör/Erkek Konnektör.) | -40 °C ... 85 °C (Fiş / soket) |
| M8 | |
| Standart Tanımlama | M8 fiş konnektör |
|---|---|
| Standartlar/Spesifikasyonlar | IEC 61076-2-104 |
| Ürün Numarası | 1501252 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 1 pc |
| Satış Kodu | AF2 |
| Ürün Kodu | AF2BAA |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918612795 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 10,9 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 8,7 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27440116 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27440116 |
| ETIM 10.0 | EC002635 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| Keine | |
| 60 V | 4 A |
|---|---|
| Keine | |
| 60 V | 4 A |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 6(c) |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 47c81d55-f76e-43d3-9f1e-32c1d2e26181 |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,678 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..