.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, yuvarlak konektör (kablo tarafı) yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Yuvarlak konektör (kablo tarafı); Kutup Sayısı: 4; Bağlantı Yöntemi: İzolasyon kaydırma bağlantısı Ek bilgi: Montaj Açıklaması: NOT: Kabloları döşerken izin verilen eğme yarıçaplarına uyun, zira eğme kuvvetleri çok yüksek olursa, koruma sınıfı tehlike altına girebilir. Örneğin kablo bağları kullanarak konnektörün öncesindeki mekanik yükleri azaltın.
| Montaj Açıklaması | NOT: Kabloları döşerken izin verilen eğme yarıçaplarına uyun, zira eğme kuvvetleri çok yüksek olursa, koruma sınıfı tehlike altına girebilir. Örneğin kablo bağları kullanarak konnektörün öncesindeki mekanik yükleri azaltın. |
|---|
| Montaj Açıklaması | AWG 20 iletken kesiti istek üzerine |
|---|
| Ürün Tipi | Yuvarlak konektör (kablo tarafı) |
|---|---|
| Sensör Tipi | Üniversal |
| Kutup Sayısı | 4 |
| Kablo Çıkış Sayısı | 1 |
| Ekranlı | hayır |
| Kodlama | A |
| Kablo Çıkışı | düz |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Boyutlu Çizim | |
| Uzunluk | 51 mm |
|---|---|
| Pense Ebadı, Birleştirme Somunu | 13 mm |
| Dış Boyutlar | |
| Dış Çap | 3,5 mm ... 6 mm |
| Muhafaza | |
| Gövde Çapı | 16,3 mm |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
|---|---|
| Sızdırmaz Malzeme | NBR |
| Gövde Malzemesi | PA 6 |
| Kontak Malzemesi | CuSn |
| Kontak Yüzey Malzemesi | Ni/Au |
| Kontak Taşıyıcı Malzemesi | TPU GF |
| Vidalı Bağlantı İçin Malzeme | Çinko pres döküm, nikel kaplı |
| Kablo İzolasyon Malzemesi | PVC / PE / PP / kauçuk |
| İletken Bağlantısı | |
| Bağlantı Yöntemi | İzolasyon kaydırma bağlantısı |
|---|---|
| İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 0,34 mm² |
| Bağlantı Kesiti AWG | 26 ... 22 |
| Sıkma Torku | 0,4 Nm (M12 kafa) | 1,2 Nm (Baskı somunu) |
| Pin Ataması | |
| Kontak | Renk (Sinyal Tanımı) | Kontak (Opsiyonel) | 1 = BN | 2 = WH | 3 = BU | 4 = BK |
| Nominal Darbe Gerilimi | 2,5 kV |
|---|---|
| Kontak Direnci | ≤ 5 mΩ |
| İzolasyon Direnci | ≥ 100 MΩ |
| Nominal Gerilim U N | 125 V AC | 125 V DC |
| Nominal Akım I N | 4 A |
| Mekanik Veriler | |
| Takma/Çekme Çevrimleri | ≥ 100 |
|---|---|
| Bağlantı 1 | |
| Kafa Tasarımı | Soket |
|---|---|
| Kafa Kablo Çıkışı | düz |
| Kafa Diş Tipi | M12 |
| Kodlama | A |
| Sinyal Tipi/Kategorisi | Üniversal |
|---|---|
| Dış Kablo Çapı | 3,5 mm ... 6 mm |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıf | IP65 | IP67 |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) (Dişi Konnektör/Erkek Konnektör.) | -25 °C ... 80 °C (Fiş / soket) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 50 °C (Montaj esnasında) |
| M12 | |
| Standart Tanımlama | M12 fiş konnektör |
|---|---|
| Standartlar/Spesifikasyonlar | IEC 61076-2-101 uyarınca |
| Ürün Numarası | 1641688 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | AF2 |
| Ürün Kodu | AF2CCA |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918925178 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 14,6 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 14,7 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27440116 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27440116 |
| ETIM 10.0 | EC002635 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| Keine | |
| 300 V | 4 A |
|---|---|
| Keine | |
| 300 V | 4 A |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..