.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, baskılı devre kartı gövde yapısında olup MCV 1,5/..-G ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Baskılı devre kartı gövde; Ürün Gamı: MCV 1,5/..-G; Kutup Sayısı: 6; Pin Aralığı: 3,81 mm.
| Ürün Tipi | Baskılı devre kartı gövde |
|---|---|
| Ürün Gamı | MCV 1,5/..-G |
| Ürün Grubu | COMBICON Connectors S |
| Tasarım | Standart |
| Kutup Sayısı | 6 |
| Pin Aralığı | 3,81 mm |
| Bağlantı Sayısı | 6 |
| Satır Sayısı | 1 |
| Potansiyel Sayısı | 6 |
| Montaj Tipi | onsuz |
| Pin Dizilimi | Lineer pinleme |
| Potansiyel Başına Lehim Pini | 1 |
| Özellikler | |
| Nominal Akım I N | 8 A |
|---|---|
| Nominal Gerilim U N | 160 V |
| Kontak Direnci | 1,4 mΩ |
| Nominal Gerilim (III/3) | 160 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/3) | 2,5 kV |
| Nominal Gerilim (III/2) | 160 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/2) | 2,5 kV |
| Anma Gerilimi (II/2) | 250 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (II/2) | 2,5 kV |
| Montaj Tipi | Dalga lehimleme |
|---|---|
| Pin Dizilimi | Lineer pinleme |
| Malzeme Verisi - Kontak | |
| Not | WEEE/RoHS uyumlu, IEC 60068-2-82/JEDEC JESD 201 uyarınca ipliksi bulundurmaz |
|---|---|
| Kontak Malzemesi | Cu alaşımı |
| Yüzey Özellikleri | Kalay kaplı |
| Metal Yüzey Temas Alanı (Üst Katman) | Kalay (3 µm - 5 µm Sn) |
| Metal Yüzey Temas Alanı (Orta Katman) | Nikel (1,3 µm - 3 µm Ni) |
| Metal Yüzey Lehim Alanı (Üst Katman) | Kalay (3 µm - 5 µm Sn) |
| Metal Yüzey Lehim Alanı (Orta Katman) | Nikel (1,3 µm - 3 µm Ni) |
| Malzeme Verisi - Muhafaza | |
| Renk (Muhafaza) | yeşil (6021) |
| Yalıtım Malzemesi | PBT |
| İzolasyon Malzeme Grubu | IIIa |
| IEC 60112'Ye Göre CTI | 225 |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| Boyutlu Çizim | |
| Pin Aralığı | 3,81 mm |
|---|---|
| Genişlik [G] | 24,25 mm |
| Yükseklik [Y] | 12,6 mm |
| Uzunluk [L] | 7,25 mm |
| Kurulu Durumda Yükseklik | 9,2 mm |
| Lehim Pin Uzunluğu [P] | 3,4 mm |
| Pin Ölçüleri | 0,8 x 0,8 mm |
| PCB Tasarımı | |
| Delik Çapı | 1,2 mm |
| Gözle Muayene | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60512-1-1:2003-01 |
|---|---|
| Sonuç | Test geçildi |
| Boyut İncelemesi | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60512-1-2:2003-01 |
| İnskripsiyonların Direnci | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60068-2-70:1996-07 |
| Polarizasyon Ve Kodlama | |
| Spesifikasyon | IEC 60512-13-5:2006-02 |
| Ara Parçadaki Kontak Taşıyıcı | |
| Spesifikasyon | IEC 60512-15-1:2008-05 |
| Ara Parçadaki Kontak Taşıyıcı Gereklilikler > 20 N | Test geçildi |
| Sökme Ve Takma Kuvvetleri | |
| Spesifikasyon | IEC 60512-13-2:2006-02 |
| Çevrim Sayısı | 25 |
| Kutup Başına Bağlantı Kuvveti, Yaklaşık | 7 N |
| Kutup Başına Çekme Kuvveti, Yaklaşık | 5 N |
| Termal Test | Test Grubu C | |
| Spesifikasyon | IEC 60512-5-1:2002-02 |
|---|---|
| Test Edilen Kutup Sayısı | 16 |
| İzolasyon Direnci | |
| Spesifikasyon | DIN EN 60512-3-1:2003-01 |
| İzolasyon Direnci, Bitişik Kutuplar | > 5 MΩ |
| Hava Klerans Ve Sürünme Mesafeleri | | |
| Spesifikasyon | IEC 60664-1:2007-04 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | IIIa |
| Karşılaştırmalı İzleme Dizini (IEC 60112) | CTI 225 |
| Nominal İzolasyon Gerilimi (III/3) | 160 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/3) | 2,5 kV |
| Minimum Klerans Değeri - Homojen Olmayan Saha (III/3) | 1,5 mm |
| Minimum Krepaj Mesafesi (III/3) | 2,5 mm |
| Nominal İzolasyon Gerilimi (III/2) | 160 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (III/2) | 2,5 kV |
| Minimum Klerans Değeri - Homojen Olmayan Saha (III/2) | 1,5 mm |
| Minimum Krepaj Mesafesi (III/2) | 1,6 mm |
| Nominal İzolasyon Gerilimi (II/2) | 250 V |
| Nominal Aşırı Gerilim (II/2) | 2,5 kV |
| Minimum Klerans Değeri - Homojen Olmayan Saha (II/2) | 1,5 mm |
| Minimum Krepaj Mesafesi (II/2) | 2,5 mm |
| Dayanım Testi | |
| Spesifikasyon | IEC 60512-9-1:2010-03 |
|---|---|
| Deniz Seviyesinde Darbe Dayanım Gerilimi | 2,95 kV |
| Kontak Direnci R 1 | 1,4 mΩ |
| Kontak Direnci R 2 | 1,5 mΩ |
| Takma/Sökme Çevrimi | 25 |
| İzolasyon Direnci, Bitişik Kutuplar | > 5 MΩ |
| İklim Testi | |
| Spesifikasyon | ISO 6988:1985-02 |
| Aşındırıcı Stres | 0.2 dm 3 SO 2 on 300 dm /40 °C/1 çevrim |
| İsıl Stres | 105 °C/168 h |
| Güç Frekansı Dayanım Gerilimi | 1,39 kV |
| Titreşim Testi | |
| Spesifikasyon | IEC 60068-2-6:2007-12 |
| Frekans | 10 - 150 - 10 Hz |
| Süpürme Hızı | 1 oktav/dk |
| Büyüklük | 0,35 mm (10 Hz ... 60,1 Hz) |
| Hızlanma | 5g (60,1 Hz ... 150 Hz) |
| Her Eksen İçin Test Süresi | 2,5 h |
| Test Talimatları | X-, Y- ve Z-eksenleri |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 70 °C |
| Göreceli Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 100 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 100 °C (zayıflama eğrisine bağlıdır) |
| Ambalaj Tipi | karton ambalajlı |
|---|
| Ürün Numarası | 1803468 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 100 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 100 pc |
| Satış Kodu | AAB |
| Ürün Kodu | AABSBE |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918045777 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 1,719 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 1,576 g |
| Gümrük Tarife No | 85366930 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27460201 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27460201 |
| ETIM 10.0 | EC002637 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 300 V | 8 A |
|---|---|
| B | |
| 300 V | 8 A |
| Keine | |
| 160 V | 8 A |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..