.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, kablo muhafazası yapısında olup KGG-MC 1,5 ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Kablo muhafazası; Ürün Gamı: KGG-MC 1,5; Kutup Sayısı: 4; Pin Aralığı: 3,81 mm.
| Ürün Tipi | Kablo muhafazası |
|---|---|
| Ürün Gamı | KGG-MC 1,5 |
| Kutup Sayısı | 4 |
| Pin Aralığı | 3,81 mm |
| Yalıtım Malzemesi | ABS |
|---|---|
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| IEC 60112'Ye Göre CTI | 600 |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | HB |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 14,5 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 35,6 mm |
| Pin Aralığı | 3,81 mm |
| Ürün Numarası | 1834369 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | AAH |
| Ürün Kodu | AAHZDB |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918051884 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 4,65 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 4,4 g |
| Gümrük Tarife No | 39269097 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27460402 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27460402 |
| ETIM 10.0 | EC002943 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,049 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..