.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, ürün numarası 2901646 olan FL-PP-RJ45/RJ45'in yeni versiyonudur. Ethernet patch paneller, saha ve kontrol panosu kablolaması arasında hızlı ve kolay bağlantı sağlar. Pasif sonlandırma panelleri RJ45 konnektörlerin sahada montajı için elverişli bir alternatif sunar.
Bu ürün, dağıtım panosu yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Dağıtım panosu; Bağlantı Yöntemi: RJ45 dişi konnektör Ek bilgi: Uygulamaya Yönelik Not: Yalnızca endüstriyel kullanım için.
| Uygulamaya Yönelik Not | |
| Uygulamaya Yönelik Not | Yalnızca endüstriyel kullanım için |
|---|---|
| Ürün Tipi | Dağıtım panosu |
|---|---|
| MTTF | 105699 Yıl |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Nominal Durum İçin Maksimum Güç Kaybı | 0 W (pasif modül, güç kaynağı gerekmez) |
|---|---|
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 85 V DC |
| Veri: Ethernet Arabirimi, IEEE 802.3 Uyarınca 10/100/1000base-T(x) | |
| Seri İletim Hızı | 10/100/1000 Mbps |
|---|---|
| Frekans Aralığı | 250 MHz |
| Bağlantı Yöntemi | RJ45 dişi konnektör |
| Bağlantı Yöntemine İlişkin Not | CAT6 |
| Pin Ataması | 1:1 |
| İletim Uzunluğu | 100 m (patch kabloları dahil) |
| İletim Ortamı | Bakır |
| Nominal Çıkış Gerilimi | < 57 V DC |
| Maksimum Çıkış Gücü | 60 W |
| Maksimum Çıkışı Akımı | 725 mA (Kanal başına) |
| Boyutlu Çizim | |
| Genişlik | 23,8 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 101,3 mm |
| Derinlik | 50 mm |
| Renk (Muhafaza) | açık gri (RAL 7035) |
|---|---|
| Malzeme (Muhafaza) | Plastik |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| EN 60068-2-6/Iec 60068-2-6'Ya Uygun Titreşime Karşı Dayanıklı | : 10 Hz ... 57 Hz, genlik ±3,5 mm, 57 Hz ... 150 Hz, 5g |
|---|---|
| Şok EN 60068-2-27/Iec 60068-2-27 Uyumludur | : 11 ms için 30 g, her bir uzaysal yönde üç darbe |
| EN 60068-2-27/Iec 60068-2-27'Ye Göre Daimi Şok | : 16 ms için 10 g, her bir uzaysal yönde 1000 darbe |
| Ortam Koşulları | |
| Koruma Sınıfı | IP20 (Üretici beyanı) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 75 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 85 °C |
| Rakım | ≤ 5000 m (Sınırlamalar için, deniz seviyesinden yüksekliğe göre işletime ilişkin üretici beyannamesine bakın) |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 10 % ... 95 % (yoğunlaşma yok) |
| CE | |
| Sertifika | CE uyumlu |
|---|---|
| UL | |
| Tanımlama | UL 61010 Listed |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı, sabit |
|---|---|
| Montaj Açıklaması | Ürün, EN 60715 standardına uygun tüm 35 mm DIN rayları üzerine takılabilir. |
| Ürün Numarası | 2703015 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Satış Kodu | DNC |
| Ürün Kodu | DNC334 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626462868 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 63,395 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 57,63 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 19170112 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 19170112 |
| ETIM 9.0 | EC001128 |
| UNSPSC 21.0 | 43223300 |
cULus Listed Onay kimliği: E238705
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..