.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, current transformer yapısında olup Rogowski bobini ve 1 A ölçüm transdüseri ürün gamında yer alır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Current transformer; Ürün Gamı: Rogowski bobini ve 1 A ölçüm transdüseri; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı.
| Ürün Tipi | Current transformer |
|---|---|
| Ürün Gamı | Rogowski bobini ve 1 A ölçüm transdüseri |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| İzolasyon | çift izolasyon |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III (1000 V, nötr kablosuna) | IV (600 V, nötr kablosuna) |
| Kirlilik Sınıfı | 2 |
| Elektriksel İzolasyon | IEC 61010-1'e göre takviyeli izolasyon |
|---|---|
| Tipik Ölçüm Hatası | < 1 % |
| Koruma Devresi | Aşırı gerilim koruması; 33 V bastırıcı diyot |
| Sıcaklık Katsayıları | 0,005 %/K (+10 °C ... +70 °C, her iki bileşenin ortam sıcaklıkları aynı) | 0,07 %/K (-20 °C ... +10 °C, her iki bileşenin ortam sıcaklıkları aynı) |
| Ölçme Bobini | |
| İletken Yapısı, Sinyal Hattı | 2x 0,22 mm (Sinyal (kalaylı)) | 1x 0,22 mm (Ekranlama (kalaylı)) |
| İzolasyon | çift izolasyon |
| Nominal İzolasyon Gerilimi | 1000 V AC (rms CAT III) | 600 V AC (rms CAT IV) |
| Test Gerilimi | 10,45 kV DC (60 s) |
| Doğruluk Sınıfı | 0,2 (IEC 61869-10: A1) |
| Ölçüm Transdüserleri | |
| Doğrusallık Hatası | < 0,5 % (Aralık son değerinden) |
| İletim Hatası Maks. | ≤ 0,5 % (Aralık son değerinden) |
| Frekans Aralığı | 45 Hz ... 65 Hz |
| Algılanabilir Maks. Harmonikler | < 2 kHz |
| Akım Tüketimi | < 190 mA (19,2 V'de) |
| Test Gerilimi | 1,5 kV AC (Besleme/giriş ve çıkış: 50 Hz, 1 dk) |
| Genel | |
| Kalibre Edilebilir | hayır |
| Dönüştürücü Tipi | Rogowski bobini ve 1 A ölçüm transdüseri |
| Besleme: Ölçüm Transdüserleri | |
| Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC -20 % ... +25 % |
| Nominal Besleme Gerilim Aralığı | 19,2 V DC ... 30 V DC |
| Maks. Akım Tüketimi | 190 mA |
| Güç Tüketimi | 4 W |
| Frekans | |
| Tanım | Ölçme bobini |
|---|---|
| Frekans Ölçüm Aralığı | 40 Hz ... 20000 Hz |
| Sinyal | |
| Giriş Sinyali (50 Hz'De) | 100 mV (1000 A) |
| Eğri Tipi | Sinüs |
| Giriş Empedansı | 27 kΩ (en küçük ölçüm aralığı) |
| Akım Trafoları | |
| Konfigüre Edilebilir/Programlanabilir | DIP siviç ile |
| Nominal Güç | 1,25 VA |
| Nominal Primer Akım I Pn | 0 A AC ... 100 A AC | 0 A AC ... 250 A AC | 0 A AC ... 400 A AC | 0 A AC ... 630 A AC | 0 A AC ... 1000 A AC | 0 A AC ... 1500 A AC | 0 A AC ... 2000 A AC | 0 A AC ... 4000 A AC |
| Faz Açısı | < 1 ° |
| Kalibre Edilebilir | hayır |
| Dönüştürücü Tipi | Rogowski bobini ve 1 A ölçüm transdüseri |
| Sinyal | |
| Tanım | Ölçme bobini |
|---|---|
| Çıkış Sinyali (50 Hz'De) | 100 mV (yüksüz, 1,000 A'de) |
| Çıkış Gerilimi (Yüksüz Çalışmada) | V OUT = M * dI/dt |
| Çıkış Gerilimi (Sinüzoidal, Yüksüz Çalışmada) | 100 mV (V OUT = 2 * π * M * f * I (M = 0.318 μH; örnek: 50 Hz'de; I = 1,000 A)) |
| Tanım | Ölçüm transdüseri |
| Akım Çıkış Sinyali | 0 A AC ... 1 A AC |
| Nominal Güç | 1,25 VA |
| Yük | 0 Ω ... 1,25 Ω |
| P N Max Üzerindeki Bakır Kablolar İçin Maks. Mesafeler | 16 m (0,75 mm² (AWG 20)) | 32 m (1,5 mm² (AWG 16)) | 55 m (2,5 mm² (AWG 14)) |
| Ölçüm Transdüseri Tarafı | |
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
|---|---|
| Kablo Soyma Uzunluğu | 7 mm |
| Vida Yivi | M3 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Çok Damarlı | 0,2 mm² ... 2,5 mm² |
| Kablo Kesiti AWG | 24 ... 14 |
| Sıkma Torku | 0,5 Nm ... 0,6 Nm |
| Çalışma Gerilimi Göstergesi | Yeşil LED |
|---|
| Ürün Boyutları | |
| Genişlik | 22,5 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 85 mm |
| Derinlik | 70,4 mm |
| Ölçme Bobini | |
| Uzunluk | 600 mm |
| Çap | 8,3 mm ±0,2 mm |
| Ölçme Bobini Takılı İken | |
| Çap | 190 mm |
| Sinyal Hattı | |
| Uzunluk | 3 m |
| Muhafaza Malzemesi | PC | PA |
|---|---|
| Bobin Malzemesi | Elastollan |
| Ortam Koşulları | |
| Ölçüm Bobini Koruma Sınıfı | IP54 (UL tarafından atanmamış) |
|---|---|
| Ölçüm Transdüseri Koruma Sınıfı | IP20 |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) (Ölçme Bobini) | -30 °C ... 80 °C (Ölçme bobini) |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) (Ölçüm Transdüseri) | -20 °C ... 70 °C (Ölçüm transdüseri) |
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -40 °C ... 80 °C (Ölçme bobini) | -25 °C ... 85 °C (Ölçüm transdüseri) |
| Rakım | < 2000 m |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 5 % ... 95 % (yoğunlaşma yok) |
| CE | |
| Sertifika | CE uyumlu |
|---|---|
| CMIM | |
| Sertifika | CMIM uyumlu |
| UL, ABD / Kanada | |
| Tanımlama | UL 61010 Recognized |
| Açıklama | Ölçme bobini |
| Tanımlama | UL 508 Listed |
| Açıklama | Ölçüm transdüseri |
| Elektromanyetik Uyum | EMC yönetmeliği ile uyumlu |
|---|---|
| Parazite Dayanıklılık | EN 61000-6-3 |
| Gürültü Emisyonu | |
| Standartlar/Yönetmelikler | EN 61000-6-4 |
| Elektriksel İzolasyon | IEC 61010-1'e göre takviyeli izolasyon |
|---|---|
| Standartlar/Yönetmelikler | IEC 61010-2-030 | IEC 61869-10 |
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|
| Ürün Numarası | 2904923 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | CMM |
| Ürün Kodu | CMMA12 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356900935 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 331,5 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 411,3 g |
| Gümrük Tarife No | 85437090 |
| Menşe Ülke | DE |
PACT RCP-4000A-1A - Ölçüm transdüseri 2902990 PACT RCP-D190 - Bobini 2904892
| Eclass-13.0 | 27210902 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27210902 |
| ETIM 10.0 | EC002048 |
| UNSPSC 21.0 | 39121000 |
EAC Onay kimliği: RU*DE*08.B.01187/19
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 6(c), 7(a), 7(c)-I |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | b7eaeb15-40ed-448f-a5b0-1ce4600c16d7 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..