.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, kısa devre fişi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Kısa devre fişi; Kutup Sayısı: 3; Pin Aralığı: 6,2 mm; Nominal Gerilim: 320 V; Nominal Kesit: 4 mm²; Bağlantı Yöntemi: Vidalı bağlantı.
| Ürün Tipi | Kısa devre fişi |
|---|---|
| Kutup Sayısı | 3 |
| Pin Aralığı | 6,2 mm |
| Potansiyeller | 3 |
| İzolasyon Karakteristikleri | |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirlilik Sınıfı | 3 |
| Nominal Darbe Gerilimi | 4 kV |
|---|
| Nominal Kesit | 4 mm² |
|---|---|
| Bağlantı Yöntemi | Vidalı bağlantı |
| Vida Yivi | M3 |
| Sıkma Torku | 0,6 ... 0,8 Nm |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 9 mm |
| İç Silindirik Gösterge | A4 |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 61984 |
| İletken Kesiti, Tek Telli | 0,14 mm² ... 6 mm² |
| Kesit AWG | 26 ... 10 (IEC uyarınca dönüştürülmüş) |
| Esnek İletken Kesiti | 0,14 mm² ... 6 mm² |
| Çok Telli İletken Kesitli Esnek (Plastik Kılıf Bulunmayan Yüksükler) | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Çok Telli İletken Kesiti (Plastik Kılıflı Yüksük) | 0,14 mm² ... 4 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Tek Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesit Alanlı 2 İletken, Çok Damarlı | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesitli 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonsuz TWIN Yüksük Bulunan | 0,14 mm² ... 1,5 mm² |
| Aynı Kesite Sahip 2 İletken, Çok Telli, Plastik Manşonlu TWIN Yüksük Bulunan | 0,5 mm² ... 1 mm² |
| Nominal Kesit Alanı | 4 mm² |
| Nominal Akım | 20 A |
| Maksimum Yük Akımı | 20 A |
| Nominal Gerilim | 320 V |
| Genişlik | 18,6 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 38,5 mm |
| Derinlik | 48,5 mm |
| Uzunluk | 38,5 mm |
| Pin Aralığı | 6,2 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| İzolasyon Malzeme Grubu | I |
| Yalıtım Malzemesi | PA |
| Soğukta Statik İzolasyon Malzemesi Uygulaması | -60 °C |
| Bağıl Yalıtım Malzemesi Sıcaklığı İndeksi (Elec.; UL 746 B) | 130 °C |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R22 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R23 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R24 | HL 1 - HL 3 |
| Demiryolu Araçlarında Yangın Koruma (DIN EN 45545-2) R26 | HL 1 - HL 3 |
| Yüzey Yanmazlığı NFPA 130 (ASTM E 162) | geçti |
| Özel Optik Duman Yoğunluğu NFPA 130 (ASTM E 662) | geçti |
| Duman Gazı Zehirliliği NFPA 130 (SMP 800C) | geçti |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -60 °C (maks. çalışma sıcaklığı, bkz zayıflama eğrisi) |
|---|---|
| Ortam Sıcaklığı (Stok/Nakliye) | -25 °C ... 60 °C (kısa süreli, 24 saati aşmaz, -60 °C ila +70 °C) |
| Ortam Sıcaklığı (Montaj) | -5 °C ... 70 °C |
| Ortam Sıcaklığı (Aktivasyon) | -5 °C ... 70 °C |
| İzin Verilen Nem (Çalışma) | 20 % ... 90 % |
| İzin Verilen Nem (Stok/Nakliye) | 30 % ... 70 % |
| Standarda Uygun Bağlantı | IEC 61984 |
|---|
| Ürün Numarası | 3057458 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 10 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 10 pc |
| Satış Kodu | BE1 |
| Ürün Kodu | BE1144 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356521796 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 29,4 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 29,4 g |
| Gümrük Tarife No | 85366990 |
| Menşe Ülke | PL |
| Eclass-13.0 | 27250306 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27250306 |
| ETIM 10.0 | EC002021 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| B | |
| 300 V | 25 A / 26 - 10 |
|---|---|
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet |
|---|---|
| Bilinen Muafiyetler Dahilinde | 6(c) |
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-50 Bir parçayla ilgili Çin RoHS beyanı tablosu, "Üretici Beyanı" altında ilgili parça için indirme merkezinde bulunabilir. EFUP-Eye sahip tüm parçalar için, Çin RoHS beyanı tablosu düzenlenmez ve istenmez. |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | Lead (CAS: 7439-92-1) |
| SCIP | 2e708cec-d3ae-41cd-84c8-506128a44806 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..