.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, göbek uç bağlantıları yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Göbek uç Bağlantıları.
| Ürün Tipi | Göbek uç Bağlantıları |
|---|---|
| İletken Kategorisi | çok telli iletkenler, sınıf 2, 5, 6 / B, C, K, M |
| Ürün Özelliği | UL onaylı | Yumuşak kalay kaplı elektrolitik bakırdan üretilmiştir | Boyut açısından DIN 46228-4 ve UL 486F gerekliliklerine uygundur | Polipropilenden üretilmiş plastik halka | Halojensiz | Uzun/kısa süreli sıcaklık: +105 °C/+120 °C |
| İletken Bağlantısı | |
| Çok Damarlı Maks. İletken Kesit Alanı | 2,5 mm² |
|---|---|
| İletken Kesit Alanı AWG Max. | 14 |
| Kablo Soyma Uzunluğu | 21 mm |
| Boyutlu Çizim | |
| Uzunluk | 24 mm |
|---|---|
| Temas Uzaklığı | 18 mm |
| Maksimum Soyma Uzunluğu | 21 mm |
| Yüksük Çapı | 2,3 mm |
| Kılıfın Duvar Kalınlığı | 0,15 mm |
| İzole Kılıfın Kalınlığı | 0,3 mm |
| İzole Kılıfın İç Ölçüleri | 4,2 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| Malzeme | CU-DHP |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | HB |
| Kaplama | galvanik kalay kaplamalı |
| Yüzey Özellikleri | Kalay kaplı |
| Komponentler | silikon ve halojen içermez |
| Teknik Veriler | |
| Uzunluk | 24 mm |
|---|---|
| Ortam Koşulları | |
| Daimi Sıcaklık | 105 °C (-40 °C yüksüz / 0 °C dinamik yük) |
|---|---|
| Kısa Süreli Sıcaklık | 120 °C |
| Standarda Uygun Tasarım | UL 486F-E, NF C 63-023 |
|---|
| Ürün Numarası | 3200072 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 100 pc |
| Satış Kodu | BH3 |
| Ürün Kodu | BH3411 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918093723 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 0,256 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 0,256 g |
| Gümrük Tarife No | 85369010 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27400201 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27400201 |
| ETIM 10.0 | EC000005 |
| UNSPSC 21.0 | 27121700 |
cULus Listed Onay kimliği: E488001
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,003 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..