.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, telleme kanalı yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Telleme kanalı.
| Ürün Tipi | Telleme kanalı |
|---|
| Genişlik | 80 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 80 mm |
| Uzunluk | 2000 mm |
| Renk | taş grisi (RAL 7030) |
|---|---|
| Malzeme | PVC |
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V0 |
| Komponentler | Kurşunsuz |
| Halojensiz | hayır |
|---|
| Kullanım Kesiti | 5685 mm² (100 %) |
|---|---|
| %60 Dolgu Hacminde Kablo Sayısı | 215 (2,5 mm² Ø 3,4 mm) |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -25 °C ... 60 °C |
|---|---|
| Ürün Numarası | 3240200 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 8 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 8 pc |
| Satış Kodu | BE7 |
| Ürün Kodu | BE7431 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356459211 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 1.778 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 1.593,5 g |
| Gümrük Tarife No | 39259020 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27400703 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27400703 |
| ETIM 10.0 | EC000012 |
| UNSPSC 21.0 | 39131700 |
CSA Onay kimliği: 80202282 VDE çizim onayı Onay kimliği: 40058456 UL onaylı Onay kimliği: E328576
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 3,516 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..