.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, kablo geçişi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Kablo geçişi.
| Ürün Tipi | Kablo geçişi |
|---|
| Boyutlu Çizim | |
| Anahtar Ebadı | 10 mm |
|---|---|
| Montaj İçin Anahtar Ölçüsü | 10 mm |
| Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Kaplama | çinko kaplama |
| Dış Kablo Çapı | 22 mm ... 26 mm |
|---|
| Montaj Tipi | DIN rayı montajı |
|---|
| Ürün Numarası | 3240255 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 25 pc |
| Minimum Sipariş Miktarı | 25 pc |
| Satış Kodu | BE7 |
| Ürün Kodu | BE7421 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356464475 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 44,3 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 44,3 g |
| Gümrük Tarife No | 73269098 |
| Menşe Ülke | CN |
| Eclass-13.0 | 23159090 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 23159090 |
| ETIM 10.0 | EC011571 |
| UNSPSC 21.0 | 31162900 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| China ROHS | |
| Environment Friendly Use Period (EFUP) | EFUP-E Sınır değerlerin üzerinde tehlikeli madde yok |
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..