.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, magazin yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Magazin.
| Ürün Tipi | Magazin |
|---|
| Genişlik | 114 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 11,5 mm |
| Derinlik | 9,5 mm |
| Uzunluk | 166 mm |
| ROHS Uyumlu | evet |
|---|
| Ortam Koşulları | |
| Tavsiye Edilen Depolama Koşulları | 23 °C / 50 % bağıl nem. Orijinal ambalajında kuru ve karanlık bir yerde saklanması tavsiye edilir. |
|---|---|
| Ürün Numarası | 0803369 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BG1 |
| Ürün Kodu | BG122Z |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4055626042091 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 361,2 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 357,5 g |
| Gümrük Tarife No | 84439990 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 19140615 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 19140615 |
| ETIM 9.0 | EC001675 |
| UNSPSC 21.0 | 43211600 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Uygun Değil (elektrikli ve elektronik ekipman yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 1,315 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..