.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, klemens etiketi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Klemens etiketi; Pin Aralığı: 5,2 mm.
| Ürün Tipi | Klemens etiketi |
|---|---|
| Pin Aralığı | 5,2 mm |
| Genişlik | 14,00 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 28,05 mm |
| Derinlik | 23,30 mm |
| Pin Aralığı | 5,2 mm |
| Metin Alanı | |
| Metin Alanı Genişliği | 25 mm |
| Metin Alanı Yüksekliği | 12 mm |
| Renk | gri (RAL 7042) |
|---|---|
| UL 94'E Uygun Yanmazlık Sınıfı | V2 |
| Taban Eleman Malzemesi | PA |
| Komponentler | silikon ve halojen içermez |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 120 °C |
|---|---|
| Montaj Tipi | kilitleme |
|---|
| Ürün Numarası | 0810588 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 100 pc |
| Satış Kodu | BG2 |
| Ürün Kodu | BG211A |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4017918859152 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 0,967 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 0,94 g |
| Gümrük Tarife No | 39269097 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27281105 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27281105 |
| ETIM 10.0 | EC002248 |
| UNSPSC 21.0 | 39121400 |
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
| EF3.1 İklim Değişikliği | |
| CO2E Kg | 0,011 kg CO2e |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..