.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBu ürün, cihaz etiketi yapısında tasarlanmıştır Öne çıkan teknik bilgiler: Ürün Tipi: Cihaz etiketi.
| Ürün Tipi | Cihaz etiketi |
|---|---|
| İşaretleme | |
| Bir Plakadaki Etiket Sayısı | 2500 |
| Her Sıradaki Etiket Sayısı | 4 |
| Tanımlama Teknolojisi | Termal transfer |
| Genişlik | 20,00 mm |
|---|---|
| Yükseklik | 8,00 mm |
| Derinlik | 0,07 mm |
| Metin Alanı | |
| Metin Alanı Genişliği | 20 mm |
| Metin Alanı Yüksekliği | 8 mm |
| Folyo Gücü | 55 µm |
|---|---|
| Yapışkan Gücü | 20 µm |
| Yapışkan Bant | Akrilik |
| Renk | sarı (RAL 1018) |
| Malzeme | Polyester |
| Taban Eleman Malzemesi | Polyester |
| Komponentler | silikon ve halojen içermez |
| Ortam Koşulları | |
| Ortam Sıcaklığı (Çalışma) | -40 °C ... 100 °C |
|---|---|
| Boya Veya Cila İle Kaplamayı Engelleyen Maddeler İçin Test | |
| Boya Islatma Kusuru Oluşturan Maddelerin Testi (Labs-Uygunluğu) | VW PV 3.10.7:2005-02 |
| Sonuç | Test geçildi |
| Boya Islatma Kusuru Oluşturan Maddelerin Testi (Labs-Uygunluğu) | VDMA 24364:2018-05 |
| Çizilmeye Karşı Dayanım | |
| Spesifikasyon | EN ISO 1518-1:2023 (uyumlu) |
| Gereklilikler | ≥ 5 N |
| Tesafilm Testi | |
| Spesifikasyon | DIN EN ISO 2409:2020-12 (uyumlu) |
| UV Dayanımı | |
| Spesifikasyon | DIN EN ISO 4892-2:2021-11 (uyumlu) |
| Test Süresi | 96 h |
| Prosedür | Yapay ışın yayma. |
| Sıcaklığa Dayanıklı | |
| Spesifikasyon | ANSI/UL 969-2018:03 (uyumlu) |
| Test Süresi | 240 h |
| Rating 100 °c (121 °c) | Test geçildi |
| İnskripsiyonların Silinme Direnci | |
| Spesifikasyon | DIN EN 61010-1 (VDE 0411-01):2020-03 | DIN EN 62208 (VDE 0660-511):2012-06 (parçalar halinde) |
| İzopropanol (%99) [67-63-0] | Test geçildi |
| N -Hekzan [CAS No. 110-54-3] | Test geçildi |
| Su + Petrol Eteri [CAS No. 64742-82-1] | Test geçildi |
| Sodyum Hidroksit 0,1 Mol/L [CAS No. 1310-73-2] | Test geçildi |
| Ethanol (99 %) [CAS No. 64-17-5] | Test geçildi |
| Kimyasallara, Yağa Ve Yakıta Daldırma | |
| Spesifikasyon | ISO 175:2010 (uyumlu) |
| Test Süresi | 168 h |
| Tuzlu Su (Doymuş 350 G/L) [CAS No. - ] | Test geçildi |
| Aseton (%99) [CAS No. 67-64-1] | Test geçildi |
| IRM 901 | Test geçildi |
| IRM 902 | Test geçildi |
| IRM 903 | Test geçildi |
| Kükürt Dioksit İçeren Ve Değişken Yoğuşmalı Hava Koşullarında Test | |
| Spesifikasyon | DIN EN ISO 22479:2022-08 |
| Prosedür | Yöntem B |
| Çevrim | 2 |
| Tuz Püskürtme Testi | |
| Spesifikasyon | DIN EN IEC 60068-2-11 (VDE 0468-2-11):2022-10 |
| Silme Direnci | DIN EN 61010-1 (VDE 0411-1) |
|---|
| Montaj Tipi | yapışkan bant |
|---|
| Ürün Numarası | 0816799 |
|---|---|
| Ambalaj Birimi | 1 pc |
| Satış Kodu | BG2 |
| Ürün Kodu | BG2411 |
| GTIN (Küresel Ticari Ürün Numarası) | 4046356107693 |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Dahil) | 179,7 g |
| Adet Ağırlığı (Ambalaj Hariç) | 179 g |
| Gümrük Tarife No | 39269097 |
| Menşe Ülke | DE |
| Eclass-13.0 | 27281103 |
|---|---|
| Eclass-15.0 | 27281103 |
| ETIM 10.0 | EC001288 |
| UNSPSC 21.0 | 39131500 |
cULus Onaylı Onay kimliği: MH48542
| EU ROHS | |
| AB ROHS Madde Gerekliliklerini Karşılar | Evet (Muafiyet Yok) |
|---|---|
| EU REACH SVHC | |
| REACH Aday Madde Notu (CAS) | %0,1 wt oranını aşan hiçbir madde yok |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..