.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony GTU |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Taban birimi |
| Ürün Grubu | Premium Box |
| Seri Uyumluluğu | Harmony GTU |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 12...24 V DC güç besleme |
| Entegre Bağlantı Tipi | Ethernet TCP/IPile 2 RJ45 COM1 seri bağlantı RJ45 RS485, aktarim hizi: 110...115200 bit/s COM1 seri bağlantı RJ45 RS485, aktarim hizi: 187,5 kbit/s COM2 seri bağlantı SUB-D 9 RS232C/RS422/RS485, aktarim hizi: 110...115200 bit/s COM2 seri bağlantı SUB-D 9 RS232C/RS422/RS485, aktarim hizi: 187,5 kbit/s Yardımcı port terminal bloğu Genişleme ünitesi fieldbus kartı USB 2.0 portuile 2 USB tip A USB 2.0 portu mini B USB |
|---|---|
| Haberleşme Port Protokolü | Modbus Modbus TCP/IP Uni-Telway |
| Yazılım Paketi | Vijeo Designer |
| Işlemci Adı | ARM Cortex-A9 |
| Veri Depolama Ekipmanı | 1 GB SD kart |
| Port Ethernet | 10BASE-T/100BASE-TX/1000BASE-T |
| Bellek Açıklaması | 256 MB RAM dahili (2 x 13 mm board) 512 kB NVRAM yedek bellek |
| Soğutma Tipi | Doğal konveksiyon |
| Genişlik | 188 mm |
| Yükseklik | 131 mm |
| Derinlik | 45 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,9 kg |
| Standartlar | CSA C22.2 No 142 ANSI/ISA 12-12-01 UL 508 Sınıf I bölüm 2 CSA C22.2 No 213 IEC 61132-2 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CE CULus ATEX IEC-Ex RCM GL KC CUL EAC ABS BV CCS DNV LR RINA UKCA UKEX |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | 0…60 °C |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -20…60 °C |
| Kirletme Derecesi | 2 'e uygunIEC 61131-2 ed.3 |
| Bağıl Nem | 10…90 % yoğuşmasız |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Titreşim Direnci | 3,5 mm sabit genlik[Alan](f =[Alan]5…9 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 9,8 m/s²[Alan](f =[Alan]9…150 Hz) 'e uygunIEC 61131-2 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj bağışıklık testi seviye 3 conforming to IEC 61000-4-2 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 14,500 cm x 21,500 cm x 26,500 cm, 1,196 kg |
|---|---|
| Package 2 | S04, 4 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 5,943 kg |
| Package 3 | P06, 16 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 32,772 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..