.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | VigiPacT |
|---|---|
| Ürün Grubu | RH197M |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Rezidüel akım koruma rölesi |
| Röle Uygulaması | Koruma rölesi |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Toprak Kaçağı Koruma Sınıfı | A tipi |
| Ayarın Tipi | Seçici |
| Rezidüel Toprak Kaçağı Duyarlılık Ayar Tipi | Ayarlanabilir 19 ayar |
| Earth-Leakage Sensitivity | 0,03…30 A |
| Earth-Leakage Time Delay | Anlık for 0,03 A Ayarlanabilir 7 ayar 0…4,5 s for 0,03…30 A |
| Alarm Eşiği | 1 0,5 |
| Current Sensors Compatibility | VigiPacT TOA toprak kaçağı akım sensörü VigiPacT A toprak kaçağı akım sensörü VigiPacT L toprak kaçağı akım sensörü |
| [ithe] Klasik Muhafazalı Termik Akım | 8 A |
| Minimum Yük | 10 mA -de 12 V |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 220...240 V AC 50/60 Hz % 70...110 |
| Güç Tüketimi | 4 VA |
| Monitored Distribution System | 1000 V - AC -de 50/60 Hz (maksimum) 1000 V - AC -de 400 Hz (maksimum) |
| Topraklama Sistemi | TT TN-S IT |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| Sıfırlama | Manuel sıfırlama Otomatik sıfırlama |
| Test Fonksiyonu | Yerel Uzaktan test |
|---|---|
| Izleme | Elektronik (watchdog) Güç besleme (sürekli) Röle/sensör bağlantısı (sürekli) |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 NA |
| Ölçümün Tipi | Toprak hatası akım dahili ölçümü, aralik: % 80...100 |
| Yenileme Süresi | 0,5 sn |
| Ayarların Kurcalamaya Dayanıklılığı | Mühürlenebilir kapakla korunur |
| Bağlantılar - Terminaller | Yardımcı güç besleme: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 Yardımcı güç besleme: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 24...AWG 12 Yardımcı güç besleme: terminal bloğu kablo(lar) 0,25…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 Hata: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 Hata: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 24...AWG 12 Hata: terminal bloğu kablo(lar) 0,25…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 Röle testi ve hata sıfırlama: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 Röle testi ve hata sıfırlama: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 24...AWG 12 Röle testi ve hata sıfırlama: terminal bloğu kablo(lar) 0,25…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 Sensör: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 Sensör: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 24...AWG 12 Sensör: terminal bloğu kablo(lar) 0,25…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 Gerilim varlığı: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 Gerilim varlığı: terminal bloğu kablo(lar) 0,2…2,5 mm² sert AWG 24...AWG 12 Gerilim varlığı: terminal bloğu kablo(lar) 0,25…2,5 mm² esnek AWG 24...AWG 12 |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | Yardımcı güç besleme: 7 mm Hata: 7 mm Röle testi ve hata sıfırlama: 7 mm Sensör: 7 mm Gerilim varlığı: 7 mm |
| Sıkma Torku | Yardımcı güç besleme: 0,6 N.m Hata: 0,6 N.m Röle testi ve hata sıfırlama: 0,6 N.m Sensör: 0,6 N.m Gerilim varlığı: 0,6 N.m |
| 9 Mm Vida Adımı | 8 |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 Annex M EN/IEC 60755 |
| Genişlik | 71,2 mm |
| Yükseklik | 98,7 mm |
| Derinlik | 65,8 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,3 kg |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 ön yüzde: conforming to EN/IEC 60529 IP30 yan parçalarda: conforming to EN/IEC 60529 IP20 bağlantı terminallerinde: conforming to EN/IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 conforming to EN 50102 |
| Mekanik Dayanıklılık | Yangına dayanıklılık 'e uygunIEC 60695-2-1 IK koruma 2 joules: IK07 'e uygunEN 50102 Titreşimler 13,2...100 Hz: 0,7 g Titreşimler 2...13,2 Hz: +/- 1 mm |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV |
|---|---|
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Iletimli ve yayılmalı emisyonlar: B 'e uygunCISPR 11 Iletimli radyo frekansı bağışıklık testi: 3 'e uygunIEC 61000-4-6 Elektrostatik deşarj bağışıklık testi: 4 'e uygunIEC 61000-4-2 Yüksek enerji iletimli duyarlılık: 4 'e uygunIEC 61000-4-5 Alçak enerji iletimli duyarlılık: 4 'e uygunIEC 61000-4-4 Radyasyon duyarlılığı: 3 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,500 cm x 8,500 cm x 8,000 cm, 324,200 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 24 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 8,181 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..