.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iPC |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Modüler soket çıkışı |
| Ürün Grubu | iPC |
| Kutup Tanımı | 2P + E |
| Çıkış Standardı | Alman |
| [in] Nominal Akım | 16 A |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 250 V AC 50/60 Hz |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | Simetrik DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 5 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 55 mm |
| Ürün Ağırlığı | 100 g |
| Renk | Beyaz |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminal1 kablo(lar) 1…6 mm² esnek Tünel tipi terminal1 kablo(lar) 1…10 mm² sert |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 13 mm |
| Sıkma Torku | 1,2 N.m |
| Standartlar | VDE 0620 HAZİRAN 20315-1-1 |
|---|---|
| Kalite Etiketleri | EAC KEMA VDE |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK03 |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunIEC 60068-1 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,500 cm x 7,000 cm x 8,500 cm, 98,600 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 5 Adet, 7,500 cm x 9,000 cm x 24,000 cm, 554,000 g |
| Package 3 | S03, 75 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 8,643 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..