.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Grubu | iATLs |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Uzaktan gösterge yardımcısı |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 K/A |
| Sinyalleme Devre Gerilimi | 24 V AC/DC: 10 mA 12...240 V AC: 50/60 Hz 6 A 12...24 V DC: 6 A 15...240 V AC: 50/60 Hz 2 A 13...24 V DC: 2 A |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 24...240 V AC 50/60 Hz 24...240 V DC |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 440 V |
|---|---|
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV |
| Montaj Tipi | Sabit, TL'nin sağ tarafında |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 1 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Genişlik | 9 mm |
| Derinlik | 69 mm |
| Renk | Beyaz |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminaller kablo 0,5…4 mm² - kablo sertligi: sert Tünel tipi terminaller kablo 0,5…4 mm² - kablo sertligi: sert - Kablo uçlu Tünel tipi terminaller kablo 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek Tünel tipi terminaller kablo 1…4 mm² - kablo sertligi: esnek - Kablo uçlu |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 11 mm |
| Sıkma Torku | 1 N.m |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 İTL Acti9 iTLi Acti9 İTLs Acti9 İTLc Acti9 İTLm |
| Ürün Uyumluluğu | ITL (32 A) ITL (16 A) |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Standartlar | EN/IEC 60669-2-2 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,100 cm x 9,300 cm x 7,700 cm, 40,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 12 Adet, 8,600 cm x 9,900 cm x 26,500 cm, 531,000 g |
| Package 3 | S03, 108 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,267 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..