.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Grubu | iATL24 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontrol ve gösterge yardımcısı |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 NA |
| Sinyalleme Devre Gerilimi | 24 V DC: +/- %20 0,002...0,1 A |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 230 V AC 50/60 Hz darbe >= 200 ms 24 V DC alçalan uç 24 V DC yükselen uç |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 230 V AC -de 50/60 Hz |
| Kontrol Tipi | Uzaktan kumanda |
|---|---|
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 250 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| W Cinsinden Maksimum Güç Tüketimi | 1 W |
| Montaj Tipi | Sabit, CT'nin sol tarafında |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Alt: EVET Üst: NA |
| Elektrik Dayanıklılığı | 250000 cycles 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 10 ms |
| Düşük Gerilim Davranışı | 24V DC kaybı durumunda açılmaz |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 68 mm |
| Renk | Beyaz |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç besleme: tünel tipi terminaller 1 kablo 0,5…10 mm² - kablo sertligi: sert Güç besleme: tünel tipi terminaller 1 kablo 0,5…6 mm² - kablo sertligi: esnek Güç besleme: tünel tipi terminaller 1 kablo 0,5…4 mm² - kablo sertligi: halkalı ve esnek Giriş: tünel tipi terminaller 2 kablo 0,5…2,5 mm² - kablo sertligi: sert Giriş: tünel tipi terminaller 2 kablo 0,5…2,5 mm² - kablo sertligi: esnek Giriş: tünel tipi terminaller 2 kablo 0,5…2,5 mm² - kablo sertligi: halkalı ve esnek Ti24 arayüzü: yaylı terminal Ti24 2 kablo 0,5…1,5 mm² - kablo sertligi: sert Ti24 arayüzü: yaylı terminal Ti24 1 kablo 0,5…1,5 mm² - kablo sertligi: esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | Güç besleme: 9 mm for alt connection Giriş: 9 mm for alt connection Ti24 arayüzü: 10 mm for üst connection |
| Sıkma Torku | Güç besleme: 1 N.m alt Giriş: 1 N.m alt |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 İTL Acti9 iTLi Acti9 İTLs Acti9 İTLc |
| Ürün Uyumluluğu | Acti 9 Smartlink ITL (32 A) - 230/240 V 50 Hz ITL (16 A) - 230/240 V 50 Hz |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60439-1 |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Bağıl Nem | 93 % -de 40 °C 'e uygunIEC 60068-2 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Kalite Etiketleri | CE |
| Standartlar | IEC 60947-1 ek S |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,700 cm x 7,600 cm x 8,600 cm, 79,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 108 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 9,166 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..