.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iCT |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kontaktör |
| Ürün Grubu | iCT |
| Cihaz Uygulaması | Motor-ısıtma-aydınlatma |
| Poles | 3P |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 25 A AC-7A 8,5 A AC-7B |
| Kutup Kontak Düzenleme | 3 NA |
| Şebeke Tipi | AC |
| Kontrol Tipi | Uzaktan kumanda |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 220...240 V AC 50 Hz |
| Şebeke Frekansı | 50 Hz |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 400 V AC 50 Hz |
| Maksimum Güç | 1,6 W -de 400 V AC |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV |
| Kontrol Sinyali Tipi | Sürekli |
| Anahtarlama Frekansı | 100 anahtarlama işlemi/gün |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | Işlem göstergesi |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 4,6 VA |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 34 VA |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 4 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| Renk | Beyaz |
| Mekanik Dayanıklılık | 1000000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 100000 cycles IEC/EN 61095 25 A 50 Hz AC-7A 30000 cycles IEC/EN 61095 8,5 A 50 Hz AC-7B 30000 cycles IEC/EN 61095 50 Hz AC-7C 100000 cycles EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-1 30000 cycles EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-3 30000 cycles EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-5a 30000 cycles EN/IEC 60947-4-1 50 Hz AC-5b |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: tünel tipi terminaller2 kablo(lar) 1,5 mm² sert Güç devresi: tünel tipi terminaller1 kablo(lar) 1…4 mm² esnek Güç devresi: tünel tipi terminaller1 kablo(lar) 1,5…6 mm² sert Kontrol devresi: tünel tipi terminaller1 kablo(lar) 1,5…2,5 mm² sert Kontrol devresi: tünel tipi terminaller2 kablo(lar) 1,5…2,5 mm² esnek |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 0,8 N.m Güç devresi: 0,8 N.m |
| Ürün Uyumluluğu | İACTc İACTp İACT'ler İATEt |
| Uyumluluk Kodu | ICT |
| Pazar Segmenti | Küçük ölçekli işletmeler Konut |
| Standartlar | IEC/EN 61095 |
|---|---|
| Gürültü Seviyesi | 30 dB |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunEN 60947-4-1 2 'e uygunEN 61095 2 'e uygunIEC 1095 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,000 cm x 11,000 cm x 12,000 cm, 227,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 6 Adet, 11,500 cm x 12,500 cm x 25,000 cm, 1,437 kg |
| Package 3 | S03, 36 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 9,060 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..