.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iDPN Vigi |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Aşırı akım koruması ile rezidüel akım kesici (RCBO) |
| Ürün Grubu | iDPN N Vigi |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 1P + N |
| Korumalı Kutupların Sayısı | 1 |
| Nötr Konum | Sol |
| [in] Nominal Akım | 32 A |
| Şebeke Tipi | AC |
| Şebeke Frekansı | 50 Hz |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Eğim Kodu | C |
| Toprak Kaçağı Hassasiyeti | 30 mA |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Sistemde Cihazın Yeri | Çıkış |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 230...240 V AC 50 Hz |
| Manyetik Açma Sınırı | 5...10 x In |
| Rezidüel Akım Açma Teknolojisi | Gerilim bağımsız |
| Toprak Kaçağı Koruması Zaman Gecikmesi | Anlık |
| Toprak Kaçağı Koruma Sınıfı | AC tipi |
| Kesme Kapasitesi | 6000 A Icn -de 230...240 V AC 50 Hz 'e uygunEN/IEC 61009-2-1 |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 6000 A 100 % x Icn at 230...240 V AC 50 Hz conforming to EN/IEC 61009-2-1 |
| Hominal Kesme Ve Kapama Kapasitesi | Idm 6000 A -de 230...240 V AC 50 Hz 'e uygunEN/IEC 61009-2-1 |
| Sınırlama Sınıfı | 3 'e uygunEN/IEC 61009-2-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 400 V AC 50 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | AÇIK, KAPALI, hata açma |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Üst veya alt: EVET |
| Bağlantı Aralığı | 9 mm faz ve nötr arasında |
| 9 Mm Vida Adımı | 4 |
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Ürün Ağırlığı | 125 g |
| Renk | Beyaz |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 10000 cycles |
| Kilitleme Seçenekleri Tanımı | Kilitleme cihazı |
| Bağlantılar - Terminaller | Tek terminal üst veya alt1…16 mm² sert Tek terminal üst veya alt1…10 mm² esnek Tek terminal üst veya alt1…10 mm² halkalı ve esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 15 mm for üst veya alt connection |
| Sıkma Torku | 2 N.m üst veya alt |
| Toprak Kaçağı Koruması | Entegre |
| Standartlar | EN/IEC 61009-2-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | VDE GOST |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60364 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | 8/20 µs darbe dayanımı, 250 A 'e uygunEN/IEC 61009-2-1 |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunIEC 60068-1 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -5…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,000 cm x 8,500 cm x 10,000 cm, 226,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 54 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 12,615 kg |
| Package 3 | P12, 432 Adet, 45,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 112,000 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..