.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iCV40 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Aşırı akım koruması ile rezidüel akım kesici (RCBO) |
| Ürün Grubu | İCV40N |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 3P + N |
| Korumalı Kutupların Sayısı | 3 |
| Nötr Konum | Sol |
| [in] Nominal Akım | 20 A |
| Şebeke Tipi | AC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Eğim Kodu | C |
| Toprak Kaçağı Hassasiyeti | 30 mA |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Kalite Etiketleri | EAC IMQ |
| Sistemde Cihazın Yeri | Çıkış |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 400 V AC 50/60 Hz |
| Manyetik Açma Sınırı | 5...10 x In |
| Rezidüel Akım Açma Teknolojisi | Gerilim bağımsız |
| Toprak Kaçağı Koruması Zaman Gecikmesi | Anlık |
| Toprak Kaçağı Koruma Sınıfı | AC tipi |
| Kesme Kapasitesi | 6000 A Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 61009-2-1 |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 6000 A 100 % x Icn at 400 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 61009-2-1 |
| Hominal Kesme Ve Kapama Kapasitesi | Idm 3000 A -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN 61009-2-1 Idm 500 A -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 61009-2-1 |
| Sınırlama Sınıfı | 3 'e uygunEN/IEC 61009-2-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 440 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | AÇIK/KAPALI göstergesi Arıza gösterimi |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Üst veya alt: tooth |
| Bağlantı Aralığı | 18 mm fazlar arasında 9 mm faz ve nötr arasında |
| 9 Mm Vida Adımı | 10 |
| Yükseklik | 93 mm |
| Genişlik | 90 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Ürün Ağırlığı | 500 g |
| Renk | Beyaz |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 20000 cycles |
| Kilitleme Seçenekleri Tanımı | Kilitleme cihazı Mühürlenebilir |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminaller üst veya alt1…16 mm² sert Tünel tipi terminaller üst veya alt1…10 mm² esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 14 mm for üst veya alt connection |
| Sıkma Torku | 2 N.m üst veya alt |
| Toprak Kaçağı Koruması | Entegre |
| Standartlar | EN/IEC 61009-2-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CE |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 IP40 (modüler muhafaza) conforming to IEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 60364 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | 8/20 µs darbe dayanımı, 250 A 'e uygunEN/IEC 61009-1 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -5…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,800 cm x 11,200 cm x 12,500 cm, 563,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 9,454 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..