.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 iC60 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Minyatür devre kesici |
| Ürün Grubu | IC60N |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 1P |
| Korumalı Kutupların Sayısı | 1 |
| [in] Nominal Akım | 63 A |
| Şebeke Tipi | DC AC |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Eğim Kodu | C |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60898-1 Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60898-1 |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 12...60 V AC 50/60 Hz 100...133 V AC 50/60 Hz 220...240 V AC 50/60 Hz 12...60 V DC 60...72 V DC |
| Manyetik Açma Limiti | 8 x In +/- % 20 |
| Kesme Kapasitesi | 36 kA Icu -de 12...60 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 20 kA Icu -de 100...133 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 10 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 15 kA Icu -de 12...60 V DC 'e uygunEN/IEC 60947-2 10 kA Icu -de 60...72 V DC 'e uygunEN/IEC 60947-2 6000 A Icn -de 230 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60898-1 |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 27 kA 75 % x Icu at 12...60 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60947-2 15 kA 75 % x Icu at 100...133 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60947-2 7,5 kA 75 % x Icu at 220...240 V AC 50/60 Hz conforming to EN/IEC 60947-2 15 kA 100 % x Icu at 12...60 V DC conforming to EN/IEC 60947-2 10 kA 100 % x Icu at 60...72 V DC conforming to EN/IEC 60947-2 |
| Sınırlama Sınıfı | 3 'e uygunEN/IEC 60898-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | Açma göstergesi |
| Montaj Tipi | Takılabilir Çıkarılabilir comb busbar kurulu |
| Montaj Desteği | 35 mm DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Üst veya alt: EVET |
| Bağlantı Aralığı | 18 mm cihazlar arasında |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 78,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,215 kg |
| Renk | Beyaz |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 10000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Tek terminal (üst veya alt) , for 1 cable(s) , 1…35 mm², sert, bakır Tek terminal (üst veya alt) , for 3,0 cable(s) , 16 mm², sert, bakır, with accessory Tek terminal (üst veya alt) , for 1,0 cable(s) , 50 mm², sert, alüminyum, with accessory Tek terminal (üst veya alt) , for 1,0 cable(s) , 1…25 mm², esnek, bakır Tek terminal (üst veya alt) , for 1,0 cable(s) , 1…25 mm², halkalı ve esnek, bakır Tek terminal (üst veya alt) , for 1,0 cable(s) , esnek, bakır veya alüminyum, with ring terminal and accessory Tek terminal (üst veya alt) , for 3 cable(s) , 10 mm², esnek, bakır, with accessory |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 14 mm for üst veya alt connection |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m üst veya alt |
| Toprak Kaçağı Koruması | Yok |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60529 IP40 modüler muhafaza sınıf II) 'e uygunIEC 60529 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunIEC 60068-1 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -35…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,8 cm x 7,5 cm x 9,5 cm, 128 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 12 Adet, 7,8 cm x 9,8 cm x 22,2 cm, 1,595 kg |
| Package 3 | S03, 132 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 18,224 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..