.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | IQuick PRD |
|---|---|
| Range Of Product | Acti 9 |
| Ürün Adı | Acti9 iQuick PRD |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Tak-çıkar kartuşlu kesinti durdurucu |
| Ürün Grubu | iQuick PRD20r |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Standartlar | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |
| Ürün Sertifikaları | CE |
| Kalite Etiketleri | NF KEMA-KEUR |
| Kutup Tanımı | 1P + N |
| Uzaktan Sinyalleme | Ile |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 SD (1 K/A) |
| Kesinti Durdurucu Tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Topraklama Sistemi | TT TN-S |
| Kesinti Durdurucu Sınıf Tipi | Tip 2 |
|---|---|
| Kesinti Durdurucu Teknolojisi | MOV + GDT |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 230 V AC (+/- 10 %) -de 50/60 Hz |
| Nominal Deşarj Akımı | Ortak mod: 5 kA (L/PE) Ortak mod: 5 kA (N/PE) Diferansiyel mod: 5 kA (L/N) |
| Maksimum Deşarj Akımı | Ortak mod: 20 kA L/PE Ortak mod: 20 kA N/PE Diferansiyel mod: 20 kA L/N |
| [uc] Maksimum Sürekli Çalışma Gerilimi | Ortak mod: 264 V N/PE Diferansiyel mod: 350 V L/N |
| Giriş Akımı | Ortak mod <1,7 kV tip 2 N/PE Diferansiyel mod <1,7 kV tip 2 L/N |
| [ut] Geçici Aşırı Gerilim | 1200 V N/PE 200 ms dayanım 415 V L/N 5 s dayanım 440 V L/N 7200 s güvenli arıza modu |
| Kısa Devre Dayanımı | 25 kA |
| Bağlantı Kesici Cihaz Tipi | Entegre devre kesici - Icu 25 kA |
| Sinyalleme Devre Gerilimi | 2 A/250 V AC 50/60 Hz |
| Montaj Modu | Takılabilir (DIN rayı) |
| 9 Mm Vida Adımı | 8 |
| Yükseklik | 91,4 mm |
| Genişlik | 72 mm |
| Derinlik | 75,9 mm |
| Ürün Ağırlığı | 435 g |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| [ipe] Ground Residual Current | 1 mA |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminal (L/N) 2,5…25 mm² sert Tünel tipi terminal (topraklama) 2,5…25 mm² sert Tünel tipi terminal (L/N) 2,5…25 mm² esnek Tünel tipi terminal (topraklama) 2,5…25 mm² esnek Tünel tipi terminal (L/N) 2,5…35 mm² halkalı ve esnek Tünel tipi terminal (topraklama) 2,5…25 mm² halkalı ve esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 11 mm |
| Sıkma Torku | 2,5 N.m |
| Uyumluluk Kodu | IQuick PRD20r |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 conforming to IEC 62262 |
|---|---|
| Bağıl Nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,000 cm x 9,000 cm x 10,000 cm, 489,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 27 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 13,433 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..