.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Range Of Product | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Kartuş |
| Ürün Grubu | C40-350 |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 İQuick PRD40r |
| Kesinti Durdurucu Tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Standartlar | IEC 61643-1 EN 61643-11 |
| Ürün Sertifikaları | KEMA-KEUR NF |
| Kesinti Durdurucu Sınıf Tipi | Tip 2 |
|---|---|
| Kesinti Durdurucu Teknolojisi | TAŞI |
| Ürünün Varış Yeri | Surge protection device İQuick PRD40r 1P + N Surge protection device İQuick PRD40r 3P Surge protection device İQuick PRD40r 3P + N |
| Topraklama Sistemi | TN TT |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 230 V AC 50 Hz |
| Nominal Deşarj Akımı | 20 kA |
| Maksimum Deşarj Akımı | 40 kA |
| [uc] Maksimum Sürekli Çalışma Gerilimi | 350 V |
| Giriş Akımı | <1,4 kV tip 2 |
| Yerel Sinyalleme | Bayrak (beyaz/kırmızı) |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | SPD modülü içine |
| 9 Mm Vida Adımı | 1,3 |
| Yükseklik | 50 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Derinlik | 57 mm |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Malzeme | PBT (polibütilen tereftalat) |
| Yanıt Süresi | < 25 ns |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 ön yüz: |
|---|---|
| Bağıl Nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,100 cm x 6,800 cm x 9,600 cm, 62,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 12 Adet, 8,300 cm x 11,000 cm x 26,500 cm, 804,000 g |
| Package 3 | S03, 108 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 10,152 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..