.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | IPRD1 |
|---|---|
| Range Of Product | Acti 9 |
| Ürün Adı | Acti9 iPRD1 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Tak-çıkar kartuşlu kesinti durdurucu |
| Ürün Grubu | İPRD1 12.5 |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Standartlar | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |
| Kalite Etiketleri | CE EAC VDE |
| Kutup Tanımı | 3P + N |
| Uzaktan Sinyalleme | Ile |
| Sinyal Kontakları Düzenleme | 1 SD (1 K/A) |
| Kesinti Durdurucu Tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Topraklama Sistemi | TT TN-S |
| Kesinti Durdurucu Sınıf Tipi | Tip 1 + 2 |
|---|---|
| Kesinti Durdurucu Teknolojisi | MOV + GDT |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 230/400 V AC (+/- 10 %) -de 50/60 Hz |
| Nominal Deşarj Akımı | 20 kA |
| Maksimum Deşarj Akımı | 50 kA |
| [iimp] Darbe Akımı | Ortak mod: 50 kA N/PE Diferansiyel mod: 12,5 kA L/N |
| [uc] Maksimum Sürekli Çalışma Gerilimi | Diferansiyel mod: 350 V L/N Ortak mod: 255 V N/PE |
| Giriş Akımı | <1,5 kV tip 1 + 2 |
| Rezidüel Akım | 0,003 mA N/PE |
| [ut] Geçici Aşırı Gerilim | 337 V L/N 5 s dayanım 1200 V N/PE 200 ms güvenli arıza modu |
| Bağlantı Kesici Cihaz Tipi | Ilişkili sigorta GG 160 A 120 kA standart Ilgili devre kesici Compact NSX160E 80 A 25 kA standart |
| Yerel Sinyalleme | Çalışıyor: mekanik gösterge (beyaz) End of life: mekanik gösterge (kırmızı) |
| Montaj Modu | Takılabilir (DIN rayı) |
| 9 Mm Vida Adımı | 8 |
| Yükseklik | 89 mm |
| Genişlik | 72 mm |
| Derinlik | 69 mm |
| Ürün Ağırlığı | 619 g |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Malzeme | PA6 |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminal (phase) 10…25 mm² esnek Tünel tipi terminal (phase) 10…35 mm² sert Tünel tipi terminal (earth) 16…25 mm² esnek Tünel tipi terminal (earth) 16…35 mm² sert |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 14 mm |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m |
| Darbe Akımı | 12,5 kA |
| Uyumluluk Kodu | İPRD1 |
| Pazar Segmenti | Küçük ölçekli işletmeler Konut |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 conforming to IEC 62262 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Bağıl Nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…80 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,000 cm x 8,000 cm x 9,300 cm, 650,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 3 Adet, 8,300 cm x 10,000 cm x 27,700 cm, 2,017 kg |
| Package 3 | S02, 9 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,446 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..