.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | İPRD |
|---|---|
| Range Of Product | Acti 9 |
| Ürün Adı | Acti9 iPRD |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Tak-çıkar kartuşlu kesinti durdurucu |
| Ürün Grubu | İPRD20 |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Standartlar | EN 61643-11:2012 IEC 61643-11:2011 |
| Ürün Sertifikaları | CE |
| Kalite Etiketleri | NF KEMA-KEUR |
| Kutup Tanımı | 3P + N |
| Uzaktan Sinyalleme | Olmadan |
| Kesinti Durdurucu Tipi | Elektrikli dağıtım ağı |
| Topraklama Sistemi | TT TN-S |
| Kesinti Durdurucu Sınıf Tipi | Tip 2 |
|---|---|
| Kesinti Durdurucu Teknolojisi | MOV + GDT |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 230/400 V AC (+/- 10 %) -de 50/60 Hz |
| Nominal Deşarj Akımı | Ortak mod: 5 kA (L/PE) Ortak mod: 5 kA (N/PE) Diferansiyel mod: 5 kA (L/N) |
| Maksimum Deşarj Akımı | Ortak mod: 20 kA L/PE Ortak mod: 20 kA N/PE Diferansiyel mod: 20 kA L/N |
| [uc] Maksimum Sürekli Çalışma Gerilimi | Ortak mod: 260 V N/PE Ortak mod: 350 V L/PE Diferansiyel mod: 350 V L/N |
| Giriş Akımı | Diferansiyel mod <1,1 kV tip 2 L/N Ortak mod <1,4 kV tip 2 N/PE |
| [ut] Geçici Aşırı Gerilim | 337 V L/N 5 s dayanım 1200 V N/PE 200 ms güvenli arıza modu 442 V L/PE 5 s dayanım 1453 V L/PE 200 ms güvenli arıza modu |
| Bağlantı Kesici Cihaz Tipi | Ilgili devre kesici IC60N 20 A egim C - Icu 10 kA Ilgili devre kesici İC60H 20 A egim C - Icu 15 kA Ilgili devre kesici İC60L 20 A egim C - Icu 25 kA Ilgili devre kesici NG125H 20 A egim C - Icu 36 kA Ilgili devre kesici NG125L 20 A egim C - Icu 50 kA Ilişkili sigorta GG 40 A - Icu 15 kA Ilişkili sigorta GG 80 A - Icu 50 kA |
| Montaj Modu | Takılabilir (DIN rayı) |
| 9 Mm Vida Adımı | 8 |
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 72 mm |
| Derinlik | 69 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,414 kg |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| [ipe] Ground Residual Current | 0,6 mA 0,003 mA |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminal (aşağı doğru) 2,5…35 mm² Tünel tipi terminal (yukarı doğru) 2,5…35 mm² |
| Sıkma Torku | 2,5 N.m |
| Uyumluluk Kodu | IPRD20 |
| Ik Koruma Derecesi | IK03 conforming to IEC 62262 |
|---|---|
| Bağıl Nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,500 cm x 8,000 cm x 9,000 cm, 445,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 3 Adet, 8,300 cm x 10,200 cm x 27,700 cm, 1,404 kg |
| Package 3 | S03, 27 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 12,982 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..