.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Adı | PowerTag A9 F63 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Enerji sensörü |
| Kutuplar | 1P + N |
| Maksimum Akım [imax] | 63 A |
| [ib] Basic Current | 10 A |
| Starting Current | 40 mA |
| Saturation Current | 130 A |
| Ürüne Özel Uygulama | Maliyet bölüşümü Yük izleme Devre izleme Aşırı yük alarmı Adım |
| Ürün Uyumluluğu | EcoStruxure Panel Server Entry EcoStruxure Panel Server Universal EcoStruxure Panel Server Gelişmiş Harmony Hub Wiser hub generation 2 Acti9 Smartlink SI B Acti9 Smartlink SI D Acti9 PowerTag Link Acti9 PowerTag Link HD |
| Uygulama | Binalar: breaker voltage monitoring Binalar: maliyet bölüşümü Binalar: Aşırı yük alarmı |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 Acti9 iCV40 Acti9 Vigi iC40 Acti9 Vigi iC60 Acti9 Acti9 iDD40 XA Acti9 Acti9 iCV40 XA Acti9 Vigi iDT40 Acti9 iCVm40 Acti9 iCVr40 Acti9 iDDm40 |
| Ölçüm Türü | Aktif enerji Akım Gerilim Güç faktörü Etkin güç |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 1 akım 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 0.5 gerilim 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 1 etkin güç 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 1 aktif enerji 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 1 güç faktörü 'e uygunIEC 61557-12 |
| Montaj Konumu | Üst veya alt |
| Montaj Desteği | Devre kesicide |
| Ürünün Varış Yeri | Pano |
| Ip Koruma Derecesi | Voltage loss with measured current at voltage loss |
| Iletim Desteği Orta | Radyo frekansı 2,4…2,4835 GHz 'e uygunIEEE 802.15.4 |
| Maksimum Emisyon Gücü | 10 mW |
| Grafik Ekran | Esnek |
|---|---|
| Montaj Modu | Vidalarla (terminaller) |
| Elektrik Bağlantısı (Voltaj Algılama Ve Güç Kaynağı) | Teller Kablo uçlu |
| Kablo Kesiti | 1 sert cable 1,5…16 mm² 2 sıkışık cable 1,5…2,5 mm² 2 sert cable 1,5…2,5 mm² 1 sıkışık cable 1,5…16 mm² |
| Kablo Uzunluğu | 0,25 m |
| Besleme Gerilimi | 200...240 V AC, +/- %20 |
| Kablo Düzenleme | 1 x 0.33 mm² |
| Şebeke Frekansı | 50 Hz 60 Hz |
| Maksimum Güç Tüketimi | 1 VA |
| Standartlar | IEC 61557-12 IEC 61010-1 IEC 61010-2-030 IEC 61326-1 ETSI EN 300 328 ETSI EN 301 489-1 |
| Ürün Sertifikaları | IEC DNV Marine |
| Yükseklik | Sensör öğesi: 20 mm |
| Genişlik | Sensör öğesi: 18 mm |
| Derinlik | Sensör öğesi: 44,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 16 g |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Uyumluluk Kodu | PowerTag A9 P63 |
| Kalite Etiketleri | CE |
|---|---|
| Direktifler | 2014/53/EU - radyo ekipmanı direktifi |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 61010-1 |
| Ölçüm Kategorisi | Kategori III conforming to IEC 61010-2-030 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Bağıl Nem | 0…95 % -de 45 °C 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Titreşim Direnci | 3M4 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Industrial electromagnetic environment 'e uygunIEC 61326-1 Yayılmalı EMC 'e uygunETSI EN 301 489-17 Elektromanyetik emisyon 'e uygunIEC 62311 |
| Çevresel Özellikler | Toz geçirmez sınıf 3S3 'e uygunIEC 60721-3-3 Tuz buharı class 3C2 'e uygunIEC 60721-3-3 İç mekan kullanımı |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,000 cm x 6,000 cm x 8,500 cm, 44,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 48 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 2,394 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..