.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Adı | PowerTag A9 F63 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Enerji sensörü |
| Kutuplar | 3P + N |
| Maksimum Akım [imax] | 63 A |
| [ib] Basic Current | 10 A |
| Starting Current | 40 mA |
| Saturation Current | 130 A |
| Ürüne Özel Uygulama | Maliyet bölüşümü Yük izleme Aşırı yük alarmı Devre izleme Adım |
| Ürün Uyumluluğu | EcoStruxure Panel Server Entry EcoStruxure Panel Server Universal EcoStruxure Panel Server Gelişmiş Harmony Hub Wiser hub generation 2 Acti9 Smartlink SI B Acti9 Smartlink SI D Acti9 PowerTag Link Acti9 PowerTag Link HD |
| Uygulama | Binalar: breaker voltage monitoring Binalar: maliyet bölüşümü Binalar: Aşırı yük alarmı |
| Seri Uyumluluğu | Acti9 Vigi DT40 Acti9 Vigi iC40 Acti9 Vigi iDT40 Acti9 Vigi N40 Acti9 Vigi C40 Acti9 Vigi iC60 Acti9 Acti9 iDD40 Acti9 Acti9 iDD40 XA Acti9 Acti9 iCV40 XA Acti9 Vigi iDPN Acti9 Acti9 iCV40 Acti9 Vigi iTG40 Acti9 Vigi iCG40 |
| Ölçüm Türü | Gerilim Aktif enerji Etkin güç Akım Güç faktörü |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 1 akım 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 0.5 gerilim 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 1 etkin güç 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 1 aktif enerji 'e uygunIEC 61557-12 Sınıf 1 güç faktörü 'e uygunIEC 61557-12 |
| Montaj Konumu | Üst veya alt |
| Montaj Desteği | Devre kesicide |
| Ürünün Varış Yeri | Pano |
| Ip Koruma Derecesi | Voltage loss with measured current at voltage loss |
| Iletim Desteği Orta | Radyo frekansı 2,4…2,4835 GHz 'e uygunIEEE 802.15.4 |
| Maksimum Emisyon Gücü | 10 mW |
| Grafik Ekran | Esnek |
|---|---|
| Montaj Modu | Vidalarla (terminaller) |
| Elektrik Bağlantısı (Voltaj Algılama Ve Güç Kaynağı) | Teller Kablo uçlu |
| Kablo Kesiti | 1 sert cable 1,5…16 mm² 2 sıkışık cable 1,5…2,5 mm² 2 sert cable 1,5…2,5 mm² 1 sıkışık cable 1,5…16 mm² |
| Kablo Uzunluğu | 0,25 m |
| Besleme Gerilimi | 220...240 V AC, +/- %20, faz ve nötr arasında 380...415 V AC, +/- %20, fazlar arasında |
| Şebeke Frekansı | 50 Hz 60 Hz |
| Maksimum Güç Tüketimi | 2 VA |
| Standartlar | IEC 61557-12 IEC 61010-1 IEC 61010-2-030 IEC 61326-1 ETSI EN 300 328 ETSI EN 301 489-1 |
| Ürün Sertifikaları | IEC DNV Marine |
| Yükseklik | Sensör öğesi: 20 mm |
| Genişlik | Sensör öğesi: 54 mm |
| Derinlik | Sensör öğesi: 46,6 mm |
| Ürün Ağırlığı | 40 g |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Uyumluluk Kodu | PowerTag A9 P63 |
| Kalite Etiketleri | CE |
|---|---|
| Direktifler | 2014/53/EU - radyo ekipmanı direktifi |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III conforming to IEC 61010-1 |
| Ölçüm Kategorisi | Kategori III conforming to IEC 61010-2-030 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK05 |
| Kirletme Derecesi | 3 |
| Bağıl Nem | 0…95 % -de 45 °C 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Titreşim Direnci | 3M4 'e uygunIEC 60721-3-3 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Industrial electromagnetic environment 'e uygunIEC 61326-1 Yayılmalı EMC 'e uygunETSI EN 301 489-17 Elektromanyetik emisyon 'e uygunIEC 62311 |
| Çevresel Özellikler | Toz geçirmez sınıf 3S3 'e uygunIEC 60721-3-3 Tuz buharı class 3C2 'e uygunIEC 60721-3-3 İç mekan kullanımı |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,000 cm x 6,000 cm x 8,500 cm, 68,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 48 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,625 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..