.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 C120 |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Minyatür devre kesici |
| Ürün Grubu | C120N |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Korumalı Kutupların Sayısı | 3 |
| [in] Nominal Akım | 125 A -de 30 °C |
| Şebeke Tipi | AC |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Eğim Kodu | C |
| Kesme Kapasitesi | 10000 A Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60898-1 6 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 20 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 10 kA Icu -de 380...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 10 kA Icu -de <= 375 V DC 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60947-2 |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60898-1 |
| Ürün Sertifikaları | EAC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 375 V DC 380...415 V AC 50/60 Hz 220...240 V AC 50/60 Hz 440 V AC 50/60 Hz 230...400 V AC 50/60 Hz |
| Manyetik Açma Limiti | 5...10 x In |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 7500 A 75 % 'e uygunEN/IEC 60898-1 - 400 V AC 50/60 Hz 4,5 kA 75 % 'e uygunEN/IEC 60947-2 - 440 V AC 50/60 Hz 7,5 kA 75 % 'e uygunEN/IEC 60947-2 - 380...415 V AC 50/60 Hz 15 kA 75 % 'e uygunEN/IEC 60947-2 - 220...240 V AC 50/60 Hz 10 kA 100 % 'e uygunEN/IEC 60947-2 - <= 375 V DC |
| Sınırlama Sınıfı | 3 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | AÇIK/KAPALI göstergesi |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | EVET |
| 9 Mm Vida Adımı | 9 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Derinlik | 73 mm |
| Genişlik | 81 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,615 kg |
| Renk | Beyaz |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 5000 cycles 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kilitleme Seçenekleri Açıklaması | Handle sealable with cable diameter 0.7mm in OFF or ON position |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminaller1…50 mm² sert Tünel tipi terminaller1,5…35 mm² esnek |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 15 mm |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m |
| Toprak Kaçağı Koruması | Ayrı blok |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60947-2 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunIEC 60068-1 |
| Bağıl Nem | 95 % -de 55 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,500 cm x 8,000 cm x 8,000 cm, 583,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 4 Adet, 8,500 cm x 9,500 cm x 33,000 cm, 2,403 kg |
| Package 3 | S03, 24 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 14,731 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..