.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Acti 9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Acti9 C60H-DC |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Minyatür devre kesici |
| Ürün Grubu | C60H-DC |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 1P |
| Korumalı Kutupların Sayısı | 1 |
| [in] Nominal Akım | 20 A -de 25 °C |
| Şebeke Tipi | DC |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Eğim Kodu | C |
| Kesme Kapasitesi | 10 kA Icu -de 220 V DC 'e uygunEN 60947-2 10 kA Icu -de 220 V DC 'e uygunIEC 60947-2 6 kA Icu -de 250 V DC 'e uygunEN 60947-2 6 kA Icu -de 250 V DC 'e uygunIEC 60947-2 20 kA Icu -de 110 V DC 'e uygunEN 60947-2 20 kA Icu -de 110 V DC 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A 'e uygunEN 60947-2 Kategori A 'e uygunIEC 60947-2 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60947-2 Evet 'e uygunEN 60947-2 |
| Standartlar | EN 60947-2 IEC 60947-2 |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 250 V DC |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 15 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 110 V DC 15 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 110 V DC 4,5 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 250 V DC 4,5 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 250 V DC 7,5 kA 75 % 'e uygunEN 60947-2 - 220 V DC 7,5 kA 75 % 'e uygunIEC 60947-2 - 220 V DC |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V DC 'e uygunIEC 60947-2 500 V DC 'e uygunEN 60947-2 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunEN 60947-2 6 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | AÇIK/KAPALI göstergesi |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Montaj Desteği | 35 mm simetrik DIN rayı |
| Comb Busbar Dağıtım Bloğu Uyumluluğu | Üst veya alt: standart |
| 9 Mm Vida Adımı | 2 |
| Ürün Ağırlığı | 0,128 kg |
| Renk | Beyaz |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 3000 cycles L/R = 2 ms |
| Kilitleme Temini | Kilitlenebilir |
| Kilitleme Seçenekleri Tanımı | O konumunda |
| Sıkma Torku | Güç devresi: 2,5 N.m üst veya alt |
| Toprak Kaçağı Koruması | Yok |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunEN 60947-2 3 'e uygunIEC 60947-2 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV |
| Tropik Iklim | 2 'e uygunIEC 60068-2 |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,700 cm x 6,900 cm x 8,300 cm, 114,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 12 Adet, 9,000 cm x 8,000 cm x 23,000 cm, 1,416 kg |
| Package 3 | S03, 144 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 17,479 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..