.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | ComPacT yeni nesil |
|---|---|
| Ürün Adı | ComPacT NSX yeni nesil |
| Ürün Grubu | NSX100F |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Devre kesici |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 2P |
| Korumalı Kutup Açıklaması | 2D |
| [in] Nominal Akım | 100 A -de 40 °C |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 500 V DC |
| Şebeke Tipi | AC DC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A |
| Kesme Kapasitesi | 36 kA Icu -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 18 kA Icu -de 380/415 V AC 50/60 Hz 1P 'e uygunIEC 60947-2 15 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 1P 'e uygunIEC 60947-2 10 kA Icu -de 500/525 V AC 50/60 Hz 2P 'e uygunIEC 60947-2 5 kA Icu -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 36 kA Icu -de 250 V DC 50/60 Hz 1 kutup 'e uygunIEC 60947-2 36 kA Icu -de 500 V DC 50/60 Hz seri olarak 2 kutup 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kesme Kapasitesi | F 18 kA 415 V AC |
| Açma Birimi Adı | TM-D |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Açma Birimi Koruma Fonksiyonları | LI |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Circuit Breaker Mounting Mode | Sabit |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 750 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
|---|---|
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 36 kA -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 18 kA -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 15 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 10 kA -de 500/525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 5 kA -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 36 kA -de 250 V DC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 36 kA -de 500 V DC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 20000 cycles -de 277 V In/2 10000 cycles -de 277 V In |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 8,8 W |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| Montaj Konumu | Yatay ve dikey Sırtında düz |
| Üst Bağlantı | Ön |
| Aşağı Bağlantı | Ön |
| Bağlantı Aralığı | 35 mm |
| Koruma Tipi | L : for aşırı yük koruma (termik) I : for kısa devre koruması (manyetik) |
| Açma Birimi Derecesi | 100 A -de 40 °C |
| Long-Time Pick-Up Adjustment Type Ir (Thermal Protection) | Sabit |
| [ir] Long-Time Protection Pick-Up Adjustment Range | 1 x In |
| Long-Time Protection Delay Adjustment Type Tr | Sabit |
| Instantaneous Protection Pick-Up Adjustment Type Ii | Sabit |
| [ii] Instantaneous Protection Pick-Up Adjustment Range | 800 A |
| Toprak Kaçağı Koruması | Yok |
| Width (W) | 70 mm |
| Height (H) | 161 mm |
| Depth (D) | 86 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,2 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II üzerinde ön yüz |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 conforming to IEC 62262 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Bağıl Nem | 0…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m değer kaybı olmadan 2000 m...5000 m değer kaybı ile |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,900 cm x 13,000 cm x 17,600 cm, 1,240 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 12 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 15,280 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..