.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | ComPacT yeni nesil |
|---|---|
| Ürün Adı | ComPacT NSXm yeni nesil |
| Ürün Grubu | NSXm 160N |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Devre kesici |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Korumalı Kutup Açıklaması | 3d |
| [in] Nominal Akım | 80 A -de 40 °C |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 440 V AC 50/60 Hz |
| Şebeke Tipi | AC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A |
| [icu] Nominal Nihai Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 90 kA Icu -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA Icu -de 380...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Performans Düzeyi | N 50 kA 415 V AC |
| Açma Birimi Adı | TM-D |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Açma Birimi Koruma Fonksiyonları | LI |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Devre Kesici Montaj Modu | Sabit |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 800 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| [ics] Nominal Hizmeti Kısa Devre Kesme Kapasitesi | 90 kA -de 220...240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA -de 380...415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Mekanik Dayanıklılık | 20000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 20000 cycles -de 440 V In/2 10000 cycles -de 440 V In |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 5,8 W |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| Montaj Konumu | Yatay ve dikey Sırtında düz |
| Üst Bağlantı | Ön |
| Aşağı Bağlantı | Ön |
| Bağlantı Terminalleri | compression lug/busbar |
| Bağlantı Aralığı | 35 mm ayırıcılarla 27 mm ayırıcılar olmadan |
| 9 Mm Aralık | 9 modül |
| Açma Birimi Derecesi | 80 A -de 40 °C |
| Uzun Süreli Yakalama Ayarlama Türü Ir (Termal Koruma) | Ayarlanabilir |
| [ir] Uzun Süreli Koruma Yakalama Ayarı Aralığı | 0,7...1 x In |
| Uzun Süreli Koruma Gecikmesi Ayarlama Türü Tr | Sabit |
| Anlık Koruma Yakalama Ayarlama Türü Ii | Sabit |
| [ii] Anlık Koruma Yakalama Ayarı Aralığı | 1000 A |
| Toprak Kaçağı Koruması | Yok |
| Elektriksel Yardımcı Donanımlar Için Yuva Sayısı | 1 slot(lar) için auxiliary switch OF 1 slot(lar) için alarm switch SD 1 slot(lar) için voltage release MN or MX |
| Yerel Sinyalleme | Bayrak (yeşil) for presence of auxiliary contacts |
| Genişlik (W) | 81 mm |
| Yükseklik (H) | 137 mm |
| Derinlik (D) | 80 mm |
| Ürün Ağırlığı | 1,06 kg |
| Renk | Gri (RAL 7016) |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II üzerinde ön yüz |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 conforming to IEC 62262 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Bağıl Nem | 0…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m değer kaybı olmadan 5000 m değer kaybı ile |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 12,0 cm x 9,0 cm x 21,0 cm, 1,1 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 9 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 10,276 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..