.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | ComPacT yeni nesil |
|---|---|
| Ürün Adı | ComPacT NSX yeni nesil |
| Ürün Grubu | NSX160F |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Devre kesici |
| Cihaz Uygulaması | Motor koruması |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Korumalı Kutup Açıklaması | 3d |
| [in] Nominal Akım | 150 A -de 65 °C |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| Şebeke Tipi | AC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A |
| Kesme Kapasitesi | 85 kA Icu -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 36 kA Icu -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 35 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 30 kA Icu -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 22 kA Icu -de 525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 8 kA Icu -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 85 kA Icu -de 240 V AC 50/60 Hz 'e uygunUL 60947-4-1 35 kA Icu -de 480 V AC 50/60 Hz 'e uygunUL 60947-4-1 10 kA Icu -de 600 V AC 50/60 Hz 'e uygunUL 60947-4-1 |
| Kesme Kapasitesi | F 36 kA 415 V AC |
| Açma Birimi Adı | MA |
| Açma Birimi Teknolojisi | Manyetik |
| Açma Birimi Koruma Fonksiyonları | I |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Circuit Breaker Mounting Mode | Sabit |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 800 V AC 50/60 Hz |
|---|---|
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 85 kA -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 36 kA -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 35 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 30 kA -de 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 22 kA -de 525 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 8 kA -de 660/690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Mekanik Dayanıklılık | 40000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 40000 cycles -de 440 V In/2 20000 cycles -de 440 V In 15000 cycles -de 690 V In/2 7500 cycles -de 690 V In |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 8,55 W |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| Montaj Konumu | Yatay ve dikey Sırtında düz |
| Üst Bağlantı | Ön |
| Aşağı Bağlantı | Ön |
| Bağlantı Aralığı | 35 mm |
| Koruma Tipi | I : for kısa devre koruması (manyetik) |
| Açma Birimi Derecesi | 150 A -de 65 °C |
| Short-Time Protection Pick-Up Adjustment Type Isd | Ayarlanabilir |
| [isd] Short-Time Protection Pick-Up Adjustment Range | 9...14 x In |
| Instantaneous Protection Pick-Up Adjustment Type Ii | Ayarlanabilir 9 ayar |
| [ii] Instantaneous Protection Pick-Up Adjustment Range | 9...14 x In |
| Toprak Kaçağı Koruması | Yok |
| Slotların Sayısı | 5 slot(lar) |
| Width (W) | 105 mm |
| Height (H) | 161 mm |
| Depth (D) | 86 mm |
| Ürün Ağırlığı | 2,2 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Elektrik Çarpmasına Karşı Koruma Sınıfı | Sınıf II üzerinde ön yüz |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 conforming to IEC 62262 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Bağıl Nem | 0…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m değer kaybı olmadan 2000 m...5000 m değer kaybı ile |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 14,000 cm x 11,000 cm x 19,000 cm, 1,854 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 7 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 13,356 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..