.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | ComPacT yeni nesil |
|---|---|
| Ürün Adı | ComPacT NSX DC yeni nesil |
| Ürün Grubu | NSX400S DC |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Devre kesici |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Korumalı Kutup Açıklaması | 3d |
| [in] Nominal Akım | 250 A -de 40 °C |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 750 V DC |
| Şebeke Tipi | DC |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A |
| Kesme Kapasitesi | 100 kA Icu -de 24...125 V DC 1 kutup 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 250 V DC 1 kutup 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 500 V DC seri olarak 2 kutup 'e uygunIEC 60947-2 100 kA Icu -de 750 V DC 3 seri kutup 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kesme Kapasitesi | S 100 kA 500 V DC |
| Açma Birimi Adı | TM-DC |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Açma Birimi Koruma Fonksiyonları | LI |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Circuit Breaker Mounting Mode | Sabit |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 750 V DC 'e uygunIEC 60947-2 |
|---|---|
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV 'e uygunIEC 60947-2 |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 100 kA -de 24...125 V DC 'e uygunIEC 60947-2 100 kA -de 250 V DC 'e uygunIEC 60947-2 100 kA -de 500 V DC 'e uygunIEC 60947-2 100 kA -de 750 V DC 'e uygunIEC 60947-2 |
| Mekanik Dayanıklılık | 5000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 2000 cycles -de 750 V In/2 1000 cycles -de 750 V In |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| Montaj Konumu | Yatay ve dikey Sırtında düz |
| Üst Bağlantı | Ön |
| Aşağı Bağlantı | Ön |
| Bağlantı Aralığı | 45 mm |
| Koruma Tipi | L : for aşırı yük koruma (termik) I : for kısa devre koruması (manyetik) |
| Açma Birimi Derecesi | 250 A -de 40 °C |
| Long-Time Pick-Up Adjustment Type Ir (Thermal Protection) | Ayarlanabilir |
| [ir] Long-Time Protection Pick-Up Adjustment Range | 0,7...1 x In |
| Instantaneous Protection Pick-Up Adjustment Type Ii | Ayarlanabilir |
| [ii] Instantaneous Protection Pick-Up Adjustment Range | 2.5...5 x In |
| Toprak Kaçağı Koruması | Yok |
| Slotların Sayısı | 6 slot(lar) |
| Width (W) | 140 mm |
| Height (H) | 255 mm |
| Depth (D) | 110 mm |
| Ürün Ağırlığı | 8 kg |
| Standartlar | EN/IEC 60947-2 |
|---|---|
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 conforming to IEC 62262 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Bağıl Nem | 0…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m değer kaybı olmadan 2000 m...5000 m değer kaybı ile |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 15,000 cm x 16,500 cm x 29,000 cm, 5,529 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 2 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 11,478 kg |
| Package 3 | P12, 16 Adet, 45,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 103,824 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..