.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy9 |
|---|---|
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Minyatür devre kesici |
| Ürün Grubu | Easy9 MCB |
| Poles | 2P |
| Korumalı Kutupların Sayısı | 2 |
| [in] Nominal Akım | 50 A |
| Şebeke Tipi | AC |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Eğim Kodu | C |
| Kesme Kapasitesi | 4500 A Icn -de 230 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 4500 A Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60898-1 |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 400 V AC 50/60 Hz |
| Manyetik Açma Limiti | 5...10 x In |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 4,5 kA 100 % x Icn at 230 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60898-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV 'e uygunIEC 60898-1 |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | Olmadan |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 4 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Genişlik | 36 mm |
| Derinlik | 66,5 mm |
| Renk | Gri (RAL 7035) |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 4000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…25 mm² esnek Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…35 mm² sert |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m üst veya alt |
| Toprak Kaçağı Koruması | Yok |
| Standartlar | IEC 60898-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | GOST-R |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 95 % -de -25…60 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,500 cm x 3,600 cm x 8,500 cm, 238,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 6 Adet, 8,000 cm x 9,000 cm x 22,700 cm, 1,503 kg |
| Package 3 | S03, 72 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 18,720 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..