.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Easy9 |
|---|---|
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Minyatür devre kesici |
| Ürün Grubu | Easy9 MCB |
| Poles | 3P |
| Korumalı Kutupların Sayısı | 3 |
| [in] Nominal Akım | 32 A |
| Şebeke Tipi | AC |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Eğim Kodu | C |
| Kesme Kapasitesi | 3000 A Icn -de 400 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 5000 A Icn -de 220 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunIEC 60898-1 |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 400 V AC 50/60 Hz |
| Manyetik Açma Limiti | 5...10 x In |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 3 kA 100 % x Icn at 400 V AC 50/60 Hz conforming to IEC 60898-1 |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60898-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 4 kV 'e uygunIEC 60898-1 |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Cihaz Üzerii Sinyalizasyon | Olmadan |
| Montaj Tipi | Takılabilir |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| 9 Mm Vida Adımı | 6 |
| Yükseklik | 81 mm |
| Genişlik | 54 mm |
| Derinlik | 66,5 mm |
| Renk | Gri (RAL 7035) |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 4000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…25 mm² sert Tünel tipi terminal (üst veya alt) 1…16 mm² esnek |
| Sıkma Torku | 3,5 N.m üst veya alt |
| Standartlar | IEC 60898-1 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CE |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Tropik Iklim | 2 |
| Bağıl Nem | 95 % -de -25…60 °C |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,57 cm x 5,39 cm x 8,52 cm, 0,318 kg |
|---|---|
| Package 2 | BB2, 4 Adet, 8,22 cm x 8,86 cm x 22,34 cm, 1,272 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..