.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | GoPact MCCB |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Devre kesici |
| Ürün Adı | GoPact MCCB 400 |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Korumalı Kutup Açıklaması | 3d |
| [in] Nominal Akım | 320 A -de 40 °C 320 A -de 50 °C |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A |
| [icu] Rated Ultimate Short-Circuit Breaking Capacity | 50 kA Icu -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 65 kA Icu -de 220/230 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Performans Seviyesi | N 50 kA 380/415 V AC |
| Açma Birimi Adı | TM-D |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Açma Birimi Koruma Fonksiyonları | LI |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Circuit Breaker Mounting Mode | Sabit |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 440 V AC 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
|---|---|
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| [ics] Rated Service Short-Circuit Breaking Capacity | 50 kA -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 65 kA -de 220/230 V AC 50/60 Hz 'e uygunEN/IEC 60947-2 |
| Mekanik Dayanıklılık | 15000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 5000 cycles -de 415 V In |
| Kutup Başına Güç Dağılımı | 40 W |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| Montaj Konumu | Yatay ve dikey Sırtında düz |
| Üst Bağlantı | Ön |
| Aşağı Bağlantı | Ön |
| Connection Terminals | vidalı terminaller |
| Bağlantı Aralığı | 40 mm |
| Koruma Tipi | L : for aşırı yük koruma (termik) I : for kısa devre koruması (manyetik) |
| Açma Birimi Derecesi | 320 A -de 40 °C 320 A -de 50 °C |
| Long-Time Pick-Up Adjustment Type Ir (Thermal Protection) | Ayarlanabilir |
| [ir] Long-Time Protection Pick-Up Adjustment Range | 0,7...1 x In |
| Long-Time Protection Delay Adjustment Type Tr | Sabit |
| Instantaneous Protection Pick-Up Adjustment Type Ii | Sabit |
| [ii] Instantaneous Protection Pick-Up Adjustment Range | 12 x In |
| Width (W) | 120 mm |
| Height (H) | 205 mm |
| Depth (D) | 105 mm |
| Ürün Ağırlığı | 3,5 kg |
| Renk | Gri (RAL 7035) |
| Standartlar | EN/IEC 60947-1 EN/IEC 60947-2 EN/IEC 60947-2 Ek H |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…55 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -35…85 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m değer kaybı olmadan 2000...5000 m değer kaybı ile |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 22,1 cm x 15,4 cm x 25,7 cm, 4,28 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 2 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 9,001 kg |
| Package 3 | P06, 24 Adet, 105 cm x 60 cm x 80 cm, 116,512 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..