.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | GV4AE |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak |
| Cihaz Uygulaması | Sinyalleme |
| Seri Uyumluluğu | TeSys TeSys GV4 TeSys TeSys BV4 |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NO/NC |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | <= 690 V |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 5 A 'e uygunIEC 60947-5-1 5 A 'e uygunCSA C22.2 No 14 5 A 'e uygunUL 508 |
| Montaj Tipi | Iç montaj |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-1 |
|---|---|
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 5 A <= 690 V AC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 5 A <= 48 V AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 4 A 110/127 V AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 3 A 220/240 V AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 2,5 A 380...440 V AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 0,11 A 660/690 V AC-15 'e uygunIEC 60947-5-1 5 A <= 24 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 2,5 A 48 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 0,6 A 110/127 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 0,3 A 250 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 2,5 A <= 24 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 1,2 A 48 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 0,35 A 110/127 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 0,05 A 250 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 1 A <= 24 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 0,2 A 48 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 0,05 A 110/127 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 0,03 A 250 V DC-12 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Va Cinsinden Nominal Güç | 120 VA AC-12 -de 24 V 'e uygunIEC 60947-5-1 240 VA AC-12 -de 48 V 'e uygunIEC 60947-5-1 635 VA AC-12 -de 110/127 V 'e uygunIEC 60947-5-1 1200 VA AC-12 -de 230/240 V 'e uygunIEC 60947-5-1 2200 VA AC-12 -de 380/440 V 'e uygunIEC 60947-5-1 3450 VA AC-12 -de 660/690 V 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| W Cinsinden Nominal Güç | DC-12: 120 W 24 V 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-12: 120 W 48 V 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-12: 66 W 110 V 'e uygunIEC 60947-5-1 DC-12: 75 W 250 V 'e uygunIEC 60947-5-1 |
| Ilgili Sigorta Değeri | 5 A gG at 690 V conforming to IEC 60947-5-1 |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 2 mA |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Mekanik Dayanıklılık | 40000 cycles |
| Bağlantılar - Terminaller | Yaylı terminaller 1 0,5…1,5 mm² - cable stiffness: esnek kablo uçsuz |
| Tel Sıyırma Uzunluğu | 8 mm |
| Set Başına Miktar | 1'li set |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,000 cm x 8,000 cm x 11,000 cm, 24,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 4,000 cm x 16,000 cm x 27,000 cm, 251,000 g |
| Package 3 | S03, 220 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 6,353 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..