.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Grubu | GVAD |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Uyumluluğu | GV2L GV2P GV2RT GV3L GV2LE GV3P GV2ME |
| Montaj Konumu | Sol taraf |
| Yardımcı Kontak Çalışma | Hata sinyali 1 NA |
| Kutup Kontak Düzenleme | 2 NA |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-1 300 V 'e uygunUL 508 300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 48...690 V AC 24...240 V DC |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 6 A 2,5 A for hata sinyalleme |
| Mekanik Dayanıklılık | 100000 cycles |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Koruma Tipi | GB2CB... devre kesici GG sigorta 10 A |
| Va Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 300 VA -de 48 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 414 VA -de 690 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 500 VA -de 110…127 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 500 VA -de 500 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 650 VA -de 440 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 720 VA -de 230…240 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 850 VA -de 380…415 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 36 VA -de 24 V AC-14 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles 48 VA -de 48 V AC-14 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles 72 VA -de 110…127 V AC-14 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles |
| W Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 120 W -de 240 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 140 W -de 110 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 140 W -de 24 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 180 W -de 60 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 240 W -de 48 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 15 W -de 48 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles 24 W -de 24 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles 9 W -de 60 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles |
| Yükseklik | 89 mm |
| Genişlik | 9,3 mm |
| Derinlik | 66 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,055 kg |
| Renk | Koyu gri |
| Çevresel Özellik | Normal ortam |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | UKCA |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,000 cm x 8,000 cm x 9,500 cm, 42,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 25 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 1,249 kg |
| Package 3 | P06, 800 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 46,000 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..