.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Grubu | GVAE |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Uyumluluğu | GV2P GV2L GV2ME GV2LE GV2RT GV2LM GV3P GV3L |
| Montaj Konumu | Ön taraf |
| Kutup Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Set Başına Miktar | 10'lu set |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 300 V 'e uygunUL 508 300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 250 V 'e uygunIEC 60947-1 |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 24...240 V AC 24...60 V DC |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 2,5 A |
| Mekanik Dayanıklılık | 100000 cycles |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Koruma Tipi | GG sigorta 10 A GB2CB06 devre kesici 10 A maksimum |
| Va Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 120 VA -de 110…120 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 120 VA -de 230…240 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 48 VA -de 24 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 60 VA -de 48 V AC-15 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles |
| W Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 15 W -de 48 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 24 W -de 24 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 9 W -de 60 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles |
| Sıkma Torku | 1,7 N.m vida kelepçesi terminalleri |
| Yükseklik | 11 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 29 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,02 kg |
| Renk | Koyu gri |
| Çevresel Özellik | Normal ortam |
|---|---|
| Standartlar | EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 IEC/EN 60335-1:Clause 30.2 IEC/EN 60335-2-40:Annex JJ |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CE UKCA CCC cULus EAC |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,000 cm x 8,000 cm x 9,000 cm, 17,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 3,000 cm x 20,200 cm x 26,000 cm, 174,000 g |
| Package 3 | S03, 260 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 4,965 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..