.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Grubu | GVAM |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Uyumluluğu | GV2P GV2L GV2ME GV2LE GV2RT GV2LM GV3P GV3L |
| Montaj Konumu | Sol taraf |
| Yardımcı Kontak Çalışma | Kısa devre sinyali 1 K/A |
| Kutup Kontak Düzenleme | 1 K/A |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-1 300 V 'e uygunUL 508 300 V 'e uygunCSA C22.2 No 14 |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 24...240 V AC 24...60 V DC |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 2,5 A for hata sinyalleme |
| Mekanik Dayanıklılık | 100000 cycles |
| Minimum Anahtarlama Akımı | 5 mA |
| Minimum Anahtarlama Gerilimi | 17 V |
| Koruma Tipi | GB2CB... devre kesici GG sigorta 10 A |
| Va Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 36 VA -de 24 V AC-14 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles -de 1,5 A 48 VA -de 48 V AC-14 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles -de 1 A 72 VA -de 110…127 V AC-14 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles -de 0,5 A 72 VA -de 230…240 V AC-14 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles -de 0,3 A |
| W Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 120 W -de 240 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 140 W -de 110 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 140 W -de 24 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 180 W -de 60 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 240 W -de 48 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 100000 cycles 15 W -de 48 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles 24 W -de 24 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles 9 W -de 60 V DC-13 - elektrik dayanikliligi: 1000 cycles |
| Sıkma Torku | 1,4 N.m vida kelepçesi terminalleri |
| Yükseklik | 89 mm |
| Genişlik | 9,3 mm |
| Derinlik | 66 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,055 kg |
| Renk | Koyu gri |
| Çevresel Özellik | Normal ortam |
|---|---|
| Standartlar | EN/IEC 60947-5-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 IEC/EN 60335-1:Clause 30.2 IEC/EN 60335-2-40:Annex JJ |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CE UKCA CCC cULus EAC |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,5 cm x 13 cm x 15 cm, 39 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 25 Adet, 15 cm x 15 cm x 40 cm, 1,17 kg |
| Package 3 | P06, 800 Adet, 75 cm x 60 cm x 80 cm, 47,44 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..