.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys TeSys Deca |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Şönt açma bobini |
| Ürün Grubu | GVAS |
| Kontrol Devresi Gerilimi | 380...400 V AC 50 Hz 440 V AC 60 Hz |
| Seri Uyumluluğu | TeSys GV2ME TeSys GV2LE TeSys GV2L TeSys GV2P TeSys GV3L TeSys GV3P TeSys Deca |
|---|---|
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 0,7...1,1 Un |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V AC 'e uygunIEC 60947-1 600 V AC 'e uygunUL 60947-4-1 600 V AC 'e uygunCSA C22.2 No 60947-4-1 |
| Eşik Açma Gerilimi | 0,75...0,2 Un |
| Va Cinsinden Kalkış Gücü | 14 VA AC |
| W Cinsinden Kalkış Gücü | 10,5 W |
| Va Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 5 VA AC |
| W Cinsinden Tutma Güç Tüketimi | 1,6 W |
| Çalışma Süresi | 10...15 msn 'e uygunIEC 60947-1 |
| Yüklü Faktör | 100 % |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 1…2,5 mm²katı Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…2,5 mm²esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 kablo(lar) 0,75…1,5 mm²esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo(lar) 0,75…1,5 mm²esnek ile |
| Sıkma Torku | < 1.4 N.m üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Mekanik Dayanıklılık | 10000 cycles GV3P ve GV3L ile 30000 cycles GV2ME ve GV2P ile |
| Set Başına Miktar | 10'lu set |
| Yükseklik | 89 mm |
| Genişlik | 18 mm |
| Derinlik | 66 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,105 kg |
| Renk | Koyu gri |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,500 cm x 8,300 cm x 9,200 cm, 107,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 16 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 1,926 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..