.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Easy TeSys Power |
|---|---|
| Seri | Easy TeSys |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Ürün Grubu | GZ1AN |
| Cihaz Uygulaması | Kontrol |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri |
| Seri Uyumluluğu | Easypact EasyPact TVS GZ1E devre kesici |
|---|---|
| Montaj Konumu | Sol taraf |
| Yardımcı Kontak Çalışma | Anlık 1 NA + 1 NK |
| Kutup Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Yükseklik | 89 mm |
| Genişlik | 9,3 mm |
| Derinlik | 66 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,05 kg |
| Ürün Sertifikaları | CB Şeması CCC CE EAC |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 1,5 cm x 13 cm x 15 cm, 44,3 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 25 Adet, 15 cm x 15 cm x 40 cm, 1,303 kg |
| Package 3 | P06, 800 Adet, 75 cm x 60 cm x 80 cm, 51,696 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..