.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Torsam |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Gerilim Test Cihazı |
| Besleme | 2 pil 1.5 V AAA |
| Yerel Sinyalleme | Gerilimin varlığı: LED Gerilimin varlığı: alarm sound indicator |
|---|---|
| Ölçüm Gerilimi | 5…1000 V AC |
| Şebeke Frekansı | 50...400 Hz |
| Ölçüm Kategorisi | Kategori 4. 1000 V |
| Kullanıcı Dili | Norveççe Fince İngilizce Danca İsveççe |
| Yükseklik | 152 mm |
| Genişlik | 32 mm |
| Derinlik | 28 mm |
| Ürün Ağırlığı | 50 g |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,500 cm x 13,000 cm x 24,000 cm, 98,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 25 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,072 kg |
| Package 3 | P12, 600 Adet, 105,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 85,968 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..