.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Torsam |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Dijital avometre |
| Besleme | pil 12 V |
| Ayarın Tipi | Manuel |
|---|---|
| Signaling Function | Düşük pil tarafindan visual |
| Kullanılabilir Işlev | Eller serbest işlemler |
| Koruma Türü | Sigorta |
| Ölçümün Tipi | Akım DC: 200 mA Gerilim AC/DC: 2/20/200/300 V Resistance: 2/20/200 kOhm/2 MOhm |
| Ölçüm Kategorisi | Kategori III 300 V |
| Kullanıcı Dili | Danca İsveççe Norveççe İngilizce Fince |
| Yükseklik | 120 mm |
| Genişlik | 75 mm |
| Derinlik | 18 mm |
| Ürün Ağırlığı | 110 g batarya ile |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,000 cm x 12,000 cm x 20,000 cm, 161,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 42 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,326 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..