.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Torsam |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Test Ölçer |
| Besleme | 2 pil 3 V |
| Ekran Basamakları | 3,5 |
|---|---|
| Ayarın Tipi | Otomatik Sıfırlama |
| Signaling Function | Düşük pil tarafindan visual |
| Kullanılabilir Işlev | Yüksek hassasiyetli ölçüm Duyulabilir ses Güvenlik için dokunsal bariyer Veri tutma işlevi |
| Ölçümün Tipi | Gerilim DC: 200mV/2/20/200/600 V Resistance: 200 Ohm/2/20/200 kOhm/20 MOhm Gerilim AC: 2/20/200/600 V Akım AC: 2/20/200/600 A Continuity: < 30 Ohm Diode check: 1.5 V |
| Ölçüm Kategorisi | Kategori III 600 V |
| Kullanıcı Dili | Fince İsveççe Danca Norveççe İngilizce |
| Yükseklik | 190 mm |
| Genişlik | 76 mm |
| Derinlik | 36 mm |
| Ürün Ağırlığı | 160 g batarya ile |
| Standartlar | IEC 61010 |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,500 cm x 16,000 cm x 29,000 cm, 302,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 10 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 3,784 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..