.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Torsam |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Dijital avometre |
| Besleme | pil 9 V |
| Ekran Tipi | Arkadan aydınlatmalı monokrom STN LCD |
|---|---|
| Ayarın Tipi | Manuel |
| Signaling Function | Düşük pil tarafindan visual |
| Kullanılabilir Işlev | Eller serbest işlemler Veri tutma işlevi |
| Koruma Türü | Sigorta |
| Ölçümün Tipi | Gerilim DC: 200mV/2/20/200/600 V Gerilim AC: 200/600 V Akım DC: 200µA/2/20/200mA/10 A Resistance: 200 Ohm/2/20/200 kOhm/2 MOhm |
| Ölçüm Kategorisi | Kategori III 600 V |
| Kullanıcı Dili | Portekizce Lehçe İspanyolca Almanca Fransızca İngilizce |
| Yükseklik | 150 mm |
| Genişlik | 90 mm |
| Derinlik | 40 mm |
| Ürün Ağırlığı | 290 g batarya ile |
| Standartlar | IEC 61010 |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,200 cm x 17,400 cm x 26,400 cm, 444,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 12 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,924 kg |
| Package 3 | P12, 288 Adet, 105,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 156,500 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..