.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys U TeSys GV2 |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Koruma aksesuarı |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Akım sınırlama modülü |
| Seri Uyumluluğu | TeSys TeSys U TeSys TeSys GV2 |
| Ürün Uyumluluğu | LUB LU2B GV2P GV2L GV2RT GV2ME |
| Modülün Fonksiyonu | Bir devre kesicinin kesme kapasitesinin arttırılması |
| Montaj Konumu | 35 mm DIN rayı |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 32 A |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 63 A 'e uygunIEC 60947-1 |
| Aktivasyon Eşiği | 1000 A |
| Bara Açıklaması | <= 100 kA depending on protective device |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-1 |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 1 x 1,5…25 mm² sert Vida kelepçesi terminalleri 2 x 1,5…10 mm² sert Vida kelepçesi terminalleri 1 x 1,5…25 mm² esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 2 x 1,5…10 mm² esnek kablo uçsuz Vida kelepçesi terminalleri 1 x 1,5…16 mm² esnek ile Vida kelepçesi terminalleri 2 x 1,5…4 mm² esnek ile |
|---|---|
| Sıkma Torku | 2,2 N.m |
| Ürün Ağırlığı | 0,32 kg |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,0 cm x 8,5 cm x 15,7 cm, 346,9 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 12 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 4,494 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..